2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ازکی بلندمیشن وایمیستن ؟؟؟دخترمن دیدوز۸ماهش پرشده چندروزه ک میادروزانوولی فقط همین قدر

هر بچه ای با بچه ی دیگه فرق داره..بعضیا دیرتر راه میوفتن بعضیا زودتر...دختر من از حدود 8 ماهگی با کمک وسایل پا شد...9 ماهگی خودش می ایستاد..10 ماهگی کامل راه افتاد...

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
2728
هر بچه ای با بچه ی دیگه فرق داره..بعضیا دیرتر راه میوفتن بعضیا زودتر...دختر من از حدود 8 ماهگی با کم ...

عزیزم خداحفظش کنه بچه ابجیمم دقیقا۹ماهگی بدون کم راه میرفت 

پسرخودم ۱۱ماهگی 

ولی دخترم انگارزرنگتره حالانمیدونم ازکی بلندشه 

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم خداحفظش کنه بچه ابجیمم دقیقا۹ماهگی بدون کم راه میرفت  پسرخودم ۱۱ماهگی  ولی دخترم ا ...

ممنون گلم دختر شما هم احتمالا 9 یا 10 ماهگی راه بیوفته عزیزم

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا

منم دخترم چهار دست و پا میره و وسایل رو میگیره و بلند میشه .

وزنشم نکردم جدیدا ولی فک کنم ۸ و ۳۰۰ باشه.

من دخترم خیلی ظریفه

زندگی ام خوب است.... چقدر بی انصافم !! این زندگی عالی ست.... کنار همسری پر از مهر ... عاشقش هستم ... عاشقم هست ... خدا را شکر ! خدا را شکر

ببین خیلی گناه داری چون نخاله در واقع تویی که خواهر شوهرتم ادم حسابت نمیکنه همرو میگه به جز تو 😂😂😂😂

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه