2726
عنوان

دور همی مامانهای نی نی دار خرداد و تیر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 125 پست
نمیدونم من که مشکل دارم در این مورد 😢 همش پای بچم قرمز انگار سوخته  میشورمش دو روز یکبار ... ...

میگن روغن نباتی بزنی خوبه

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان شما راه حلی دارین که نی نی ها زردی نگیرن؟

من هر راهی رفتم فایده نداشت اما خب هفته های آخر اگه کاسنی و خاکشیر و اینا بخوری از ادویه و فلفل و زردچوبه هم خیلی کم استفاده کنی چیپس و پفک اصلا نخوری و زیاد حموم بری حداقل سبک میگیره خیلی عددش نمیره بالا واسه من ک اینجوری بود

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
نمیدونم من که مشکل دارم در این مورد 😢 همش پای بچم قرمز انگار سوخته  میشورمش دو روز یکبار ... ...

گل برد از عطاری بگیر عالیه  ی پودره با یکمی آب قاطی می‌کنی میزنی از هرچی پماده بهتره

2728

زردی به خوردن گرمی یا سردیجات تو دپرام بارداری ربطی نداره به خون مادر و بچه ربط داره

من هم به پسرم هم به دخترم بعد زایمان ترنحبین و شیر خشک دادم خداروشکر جفتشونم زردی نگرفتن تو دوران بارداری هم اهل مراعات نبودم کلا شاید دوبار شربت خاک شیر خوردم این اواخر اونم خیلی دلم میخواست خوردم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

واي سر پسرم كه باردار بودم يه وقتايي  ميومدم ني ني سايت  اون موقع خواننده خاموش بودم ولي زياد ميديدم دورهمي ماماناي مثلا اذر ٩٤

چقدر زمان زودميگذره الان شده ٩٨

ايشالا همتون به سلامتي و راحتي زايمان كنين و ني نياتونو تو بغلتون بگيرين🌹🌹

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

پسر بزرگه من وقتی یک سال و نیمش بود خیلی ناجور قرمز شده بود پاش کلا پوستش کنده شده بود آلوئه ورا زدم خیلی زود خوب شد

بچه ها جون! من بچه اولم که سز بودم تا یک هفته شیر نداشتم. این باعث شد دخملم زردی بگیره. چه کار کنم ه ...

رازیانه بخور زودشیرت میاد البته وقتی زایمان کردی بخور

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
بچه ها جون! من بچه اولم که سز بودم تا یک هفته شیر نداشتم. این باعث شد دخملم زردی بگیره. چه کار کنم ه ...

مایعات زیاد بخور ماهی هم خیلی خوبه

دختر منم الان ۱۴ روزشه

بسلامتی ..منم 19خرداد سز شدم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
من هنوز سرکار می رم. خیلی خسته میشم    

عزیزم چند ماهته؟

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2706