2726
عنوان

هنوزم دارین خانومایی که شوهرشون اجازه نمیدن برن بیرون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3823 بازدید | 229 پست
خدا شفات بده اخه کی از زندانی شدن خوشش میاد بعدش هم بله واقعا داغه چون شرایط رو برای خیلی از خانمها ...

من خودمم ممکنه برام پیش بیاد واقعا 

چون هنوز عقدم و نرفتم سر خونه زندگیم 

ولی کسی ام این مساله رو داشته باشه قرار نیس با تاپیک من داغش تازه بشه 

بیشتر خانومای مثل خودشو پیدا میکنه 

امیدوار میشه😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هرکی دوس داره میتونه باشه🤦‍♀️

ینی الان ب ما میگی ببعی؟؟؟

امضامو بخونین.دنیای من همسرم❤❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش کاربر قدیمی هستم اما ترکید😲😲همون نسی خانومم😆
2728
شاید سر منم بیاد واقعا. من مسخره نمیکنم بخدا  خودمم میدونم که سخته  فقط برام سواله  ...

عزیزم من نگفتم مسخره میکنی. سخته واقعا برای هیچکی خدا نخواد‌. یه دختری که ازادی کامل داشته به کسی حتی مادرش جواب پس نمیداده از بس که بهش اطمینان داشتن حالا شریک زندگیش تا دم سوپر مارکت نزاره تنها بره اوج تحقیر و سرشستگیه و به مرور اعتماد به نفسشو نابود میکنه

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
ببخشیدا مگه بچه ای😐

والا نمیدونم 😐دوران مجردی من خیلی خیلی ازاد بودم ولی الان این میگه با مامانت اگه قرارم باشه جایی تنهایی میرم میکه بیا ماشین برو پیاده‌برم منو میخورن😂

برا مامان شدنم دعا کنین😢👪
دلیل میگه اگه زیاد زنو ازاد کنی حرفایی میزنه که از کردت پشیمونت میکنه مثل الان که تو با یه بیرون رفت ...

جالب بود حرفت 😄😄😄😄

وقتی آدمای خوب زندگیمونو می پیچونیم  این پیچ زندگی خودمونه که هرز میشه
هرهرهر😒😒 تا وقتی یاد نگرفتی مودب باشی و به کسی گوسفند نگی باهیشکی حرف نزن👎👎

موافقم استارتر بی ادبه 

اگه یه خانم اجازه بیرون رفتن نداره دست خودش نیست بیچاره چرا گوسفند خطابش میکنی😒👎👎👎👎👎

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘

من هرجا بخام برم شوهرم اصلا اذيتم نميكنه ، خودم قبلش زنگ ميزنم بهش يا پيام ميدم ك دارم ميرم فلان جا

ولي ههمبشه خودم تعادل رو رعايت ميكنم

ولي هميشه ميگه حامله شدي بايد خودم همه جا با ماشين ببرمت

شوهر من شدیدا میترسید که اتفاقی واسم بیفته..کسی مزاحمم شه و اذیتم کنه... خیلی خیلی میترسید که نکنه وقتی تنهام مشکلی واسم پیش بیاد..ولی الآن بعداز 6سال و نیم متوجه شد میتونم از پس خودم بربیام... ترسش ریخت .. الآنم اگه سالی یه بار پیش بیاد که مجبور شم تا 9شب بیرون باشم، میگه درسته که تا این ساعت بیرون باشی؟  میگم مردِ کوچولوم همرامه از چی بترسم؟😁 خلاصه که شوهرم از عشق و علاقه زیاد میترسه واسم اتفاقی بیفته...ولی من میرم بیرون ترسی ندارم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

خدا کنه مردی خودش ذاتش درست باشه و پارانوییدی نباشه وگرنه نمیشه به حرفش گوش نداد چون قانونا زن برای خروج از منزل باید از شوهرش اجازه بگیره نداد باید بشینه سرجاش

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
2706