2737
2734
عنوان

هنوزم دارین خانومایی که شوهرشون اجازه نمیدن برن بیرون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3824 بازدید | 229 پست

من گاهی فکر میکنم دارم رویاهامو با دست خودم چال میکنم... ساده ترین و پیش یا افتاده ترینش باشگاه رفتن... ده سال از عمرم باشگاه بودم.... حالا چند ساله نمیرم و نمیذاره برم. ََطلاقم نمیگیرم.... نگید جدا شو. نمیشه. چون دخترمو دوست دارم دوتایی بزرگ کنیم و تنش هامون خیلی زیاد نیست. ک عصبی بشه بچم.

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مجرد بودم مامانم اجازه نمیداد تا سرکوچه برم حتی دانشگاه خودش منو میبرد، الان عقد کردم نامزدم اصلا کاری نداره خودش تازه به من میگی زیاد خونه نمون حوصلت سرمیره برو بیرون حال و هوات عوض بشه

2731
دلیل میگه اگه زیاد زنو ازاد کنی حرفایی میزنه که از کردت پشیمونت میکنه مثل الان که تو با یه بیرون رفت ...

من با گوسفندی هم مشکل نداشتم  

چوپونی هم خوبه 😍

خودمم شوهرم یکم سخت گیره ولی نه رو این مساله 😐

2738

شوهر من زیاد کاری نداشت ولی خانواده اش از سر حسادت خیلی شارژش میکردن گیر میداد بدون اجازش برم یعنی میگفت هر جا بری بهم بگو الانم یاد گرفتم بهش پیام میدم یا زنگ میزنم خرش میکنم نه زیاد سخت نمیگیره کهرش بیفته میگه پاشو برو فلان کارو انجام بد 

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.

عزیزم هیجوقت تعجب نکن که سر عزیزت نیاد. منم یه روزایی میگفتم مگه کسی میتونه آزادی منو سلب کنه؟ آخر سرم اومد

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2706