2737
2734
عنوان

کیا با hcg همون ماه باردار شدن؟!

215 بازدید | 37 پست

سلام 

من این ماه دکتر بهم آمپولhcg داد روز سیزدهم

روز چهاردهم نزدیکی داشتم

بنظرتون امکان حامله بودنم هست؟! 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه زندگی من...خدایا شکرت

من این ماه میخوام پیاز درمانی کنم و لتروزل سرخود بخورم و تنبلی شدید دلرم😢😞☹

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امکان داره ۱۴ روز بعدش آز بده

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2731

من چند ماه زدم نشدم ،به دکتر گفتم از شوهرم ازمایش بگیره ولی گفت اگه حامله نشدی اونوقت یه بررسی از شوهرت میکنم،مشکل از شوهرمم بود

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...

دنبال دکتر خوب باشی بهتره عزیزم خوددرمانی نکن و عجله تو هیچ کاری جایز نیس فدات

تو باردار شدن عجله نکن آهسته آهسته زیر نظر بهترین متخصص باش 

2738

چند ماهه اقدام کردی؟! 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه زندگی من...خدایا شکرت
دنبال دکتر خوب باشی بهتره عزیزم خوددرمانی نکن و عجله تو هیچ کاری جایز نیس فدات تو باردار شدن عجله ن ...

هم شوهرم پول نمیده 

همم همراهی نمیکنه برا دکتر رفتن 

و متخصص خیلی گرونه😞

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
2706