2726

۱۰ روزه کاری نمیشه کرد

اون یکی‌رو مصنوعی بزار

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای گفتم چی شده 😒😒😒ترمیم و تقویت کننده ناخن هیدرودرم بزن 

شیرهم خیلی خوبه 

فاحشه را خدا فاحشه نیافرید ،آنان که در شهر نان قسمت می‌کنند،او را لنگ نان گذاشته‌اند ، تا هر زمان لنگ هم آغوشی ماندند ،او را به نانی بخرند!کاش به جای گشت ارشاد، گشت شادی داشتیم . . .هرکی شاد نبود، می بردن ازش می پرسیدن:مشکلت چیه که شاد نیستی بگو ما حلش کنیم برات . . .!خیلی عجیب است؛ درکشور مسلمان دنبال روزه خوار میگردند تا او را مجازات کنند، اما درطول سال سراغی از گرسنه ها نمیگیرند تا لقمه نانی به او دهند..!!!!!!
2728

همه رو بگیر یه دست شه راحت شی..والا.اخه برا عروسی ده روز دیگه برنامه ریختی از الان و تمام نگرانیت ناخنته؟اونم یکی از ناخنات؟بخدا اگر یک نفر ببینه شما اصلا ناخنت بلنده یا کوتاه..تو عروسی مخصوصاا زنونه هرکس فقط خودشو نگاه میکنه که چقدر خوشگله..هرازگاهی هم درمورد ارایش یا رقص عروس نظر میدن و بس.

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑