2726
ارشیا واسه کجاس؟ 

اگه خواستی بخری اول اینکه از اشنا بخر و حتما دقت کن که ساخت المان روش باشه ارشیا یه کمپانی بزرگ هست که شعبه هایی هم توی کره و ترکیه داره اما ساخت المان روش باید باشه امش رو برا این ارشیا گذاشتن که این واژه توی المان هند و کره و ایران و عربستان معانی مختلف و خوبی داره

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی گلم اگه مدلشو هم بگی ممنون میشم

220240v

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
2728

این شرکت ارشیا با تفال رقابت میکنه برند معروفی هستش تو کار  برقیای کوچیکه تعجب کردم برات نا اشناست🙄

پارس خزر مدل بوفالو. خیلی عالیه !!!  خودم یکی دو دفعه استفاده کردم ولی مامانم چند ساله داره و ...

منم همین مدل دارم. آپشن هاش چیه؟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
مثل اینکه اون فیلیپس که خودم در نظر داشتم کسی نداره.  پس بوش و ارشیا و مولینیکس بهترن باید یک ...

بوش نخر عزیزم همه میگن‌بوش چرخ گوشت وسایل ریزش خوب نیس فقط جارو برقیش و ظرفشویی و گوش کوب برقیش

من همچین مدلی پیدا نکردم. 

صب کن نگا کنم دوباره

من همچین مدلی پیدا نکردم. 

ببین بین ۲۲۰ و ۲۴۰ یه خط تیره بنداز و اون اخریه ۷ نیست وی انگیلیسی هست

2706