2410
2553

پارس خزر مدل بوفالو. خیلی عالیه !!! 

خودم یکی دو دفعه استفاده کردم ولی مامانم چند ساله داره و مرتب استفاده میکنه. گوشت خیلی زیاد تو زمان خیلی کم چرخ میکنه. کلی هم آپشن داره که میتونیم از نمایندگی پارس خزر بگیریم. 

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من نميخوام براي جهيزيم چرخ گوشت بخرم ب نظرتون اشتباه ميكنم؟

بهترین کارو میکنی. من ده ساله ازدواج کردم. از چرخ گوشت جهیزیه ام دو سه بار استفاده کردم. توی این خونه اثاث کشی کردیم اصلا از کارتن درنیاوردمش

یا رفیق من لا رفیق له 

من موقعی که میخواستم جهیزیه بگیرم خیلی تحقیق کردم . به این نتیجه رسیدم یه وسیله ای مثل چرخ گوشت فقط تو ایران و چنتا کشور دیگه کاربرد داره و بقیه کشورا فوقش از دستگاه هایی مث همون فشاریا و 123 و ... استفاده میکنن.  در کل نوشته بود ایرانیاش بهتر از خارجیشه. 

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم
2714
قصابی ها اگه بخواین جلوی چشم خودتون چرخ میکنن

بله منم همین فکر رو میکردم ولی یکی از دوست های خانوادگی مون میگفت از قبل گوشت دیگه توی چرخ گوشت میریزن 

ازون ب بعد دلم نیومد گوشت چرخ کرده بخرم. نمیدونم راست یا دروغش رو

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

من یه چرخ گوشت واسه جهیزیم داشتم که مارکش یادم نیست ولی چینی بود و خیلی هم بد بود. سه سال پیش خریدم. 

من استفادم از چرخ گوشت زیاده چون اصلا از بیرون نمیخرم.همیشه گوشتام رو میبرم خونه مامانم چرخ میکنم. واسه مامانم هم ناسیونال قدیمیه که چند روز پیش بعد از 18 سال سوخت. حالا خودم میخوام یکی بخرم ولی نمیدونم چی بگیرم

2706