1464
1459

خودم این مدل مدنظرمه

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.digikala.com/product/dkp-144836/%DA%86%D8%B1%D8%AE-%DA%AF%D9%88%D8%B4%D8%AA-%D9%81%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%BE%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-hr2743&ved=2ahUKEwiP-qHlk4LjAhWH-6QKHdWlDosQFjAAegQIBxAB&usg=AOvVaw1IpzcM8kE-K4jZXMdos1cl

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

من گاسونیک راضیم . فقطم برای فلافل ازش استفاده کردم😁

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
من نميخوام براي جهيزيم چرخ گوشت بخرم ب نظرتون اشتباه ميكنم؟

لازم‌میشه دیگه بستگی به خودت داره 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
1432
من نميخوام براي جهيزيم چرخ گوشت بخرم ب نظرتون اشتباه ميكنم؟

منم نخریده بودم

ولی گوشت های چرخ کرده بیرون آشغال گوشت قاطی میکنن

دوباره بابام خرید برامون

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
1476

پارس خزر مدل بوفالو. خیلی عالیه !!! 

خودم یکی دو دفعه استفاده کردم ولی مامانم چند ساله داره و مرتب استفاده میکنه. گوشت خیلی زیاد تو زمان خیلی کم چرخ میکنه. کلی هم آپشن داره که میتونیم از نمایندگی پارس خزر بگیریم. 

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم
1450