2726
عنوان

آرامش وحال خوب خونه🤗🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 7771 بازدید | 166 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کسایی که سقط یا بارداری پوچ داشتن و تخم مرغ خالی توی خونه دارن یا سر سفره هفت سین تخم مرغ خالی میذاش ...

وای خاک برسرم من سرسفره هفت سین تخم رنگی تزئین کردم الانم سقط کردم توخونمون عکس تکی داریم از هر دومون تختمم جلوآیینس...یاحضررررت خدا...

بویِ روزهای خوب می آید...

وا من دلم نمیاد گل خشکام رو بندازم بره دونه دونه شوهرم برام خریده و من خشک کردم الان یه گلدون پر شده 

تخم مرغ رنگی عیدم درست کردم هر سال همونا رو میارم واسه هفت سین 

من جمعه قراره برام کارگر بیاد همه این خرت و پرتای دور و ورمو رد کردم رفت اسفند دود میکنم بازم بگو من خوشم اومد

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
چرا آینه تو اتاق نباشه🤔

عزیزم ما توی دینمون هم داریم که شب موقع خواب روح از بدن جدا میشه و موقع برگشت تصویر خودش رو توی آینه میبینه و سرگردان میشه و خدای نکرده...

توی فنگ شویی دلیلش خواب راحت ذکر شده

علاوه بر رفع انرژی های بد و منفی کلی هم انرژی مثبت توی خونه میاره

تو اون تاپیك قدیمیه استارتر كه فك كنم اسمش اورانوس بود درست یادم نیست نوشته بود وقتی رفع انباشتگی میكنین اسفند دود كنین به خاطر انرژی كه ازاد میشه موقع رفع انباشتگی

وای خاک برسرم من سرسفره هفت سین تخم رنگی تزئین کردم الانم سقط کردم توخونمون عکس تکی داریم از هر دومو ...

فاطمه شما همونی نبودی ک تاپیکت تو پربازدید ها بود راجبه کیش و هدیه عروسی جاری؟؟؟ بچت سقط شد؟؟؟؟ واقعا؟؟؟ متاسفم.. چرا آخه... 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706