2737
2734
عنوان

آرامش وحال خوب خونه🤗🤗

7786 بازدید | 166 پست

سلااام به همگی

اول بگم روشایی که یادتون میدم رو ازخودم نمیگم و برگرفته از علم فنگ شویی هست...یه مدته خودم رعایت کردم تاثیرش عالی بوده😄😄😄

اولین روش رفع انباشتگی منزله به زبون ساده باید همه جا رو مرتب کنید ووسایلی که مدت زیادیه بی مصرف موندن رو جمعشون کنین یا بریزین بره یا بدین به کسی ،حتما هرجایی رو رفع انباشتگی میکنین اسفند دود کنین ‌..‌

توی اتاق خوابتون عکس تکی ازخودتون یا همسرتون نباشه تاکید میکنم عکس دونفره خودتون باشه😊تامیتونین آینه مقابل تختتون نباشه اگه کلا توی اتاق خواب نباشه که چه بهتر ...تشک و روتختی تون رو چندهفته یه بار کاملا تمیز کنین...ملافه هاتون حتما هفتگی تمیز بشه🙃

اگه تابلویی توی خونه دارین که تصویر مرد تنها یا زن تنها یا تصویرهای نامفهوم داره سعی کنین برش دارین😐😐

مجسمه هم همینطور😐

بعضی مجسمه هاو عروسک ها خصوصا توخالی ها انرژی های بدی به زندگی میدن

من خودم یه عالمه گل خشک داشتم که خودم براشون زحمت کشیده بودم😥😥بعدفهمیدم توهرقسمتی ازخونه باشه کیفیت اون قسمت رو میخشکه😐😐😐ریختم رفت.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا آینه تو اتاق نباشه🤔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

من هرچی گل از نامزدی برام گرفته رو نگه داشتم بریزم بره یعنییی😭😭

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2706