2726
عنوان

آخه عروس 19 ساله آمده دنبال درمان ناباروری!

| مشاهده متن کامل بحث + 2244 بازدید | 190 پست
ازدواج نیاز طبیعی هر انسان بالغی هست که بتونه برای اینده اش تصمیم بگیره نه دخترکای بی گناه نوجوان ا ...

من زودازدواج کردم زندگیمم خیلی ازاوناکه دیرازدواج کردن بهتره خوشبخت ترم درسمم میخونم

برای سلامت اومدن نی نیم دوس داری یه صلوات بفرس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه جای دنیا دخترا از سنین پایین رابطه دارن همون۱۳یا۱۴منظورمه ....تو فیلمای خارجی دیدم خودم به دختره ...

یه استاد دانشگاه حرف خوبی زد

گفت سریال های آمریکایی محتواشون یه سری بچه ی دبیرستانی هستند که فقط دنبال س ک س و مشروب و تفریحن

اگه آمریکا اینه؛پس ناسا رو کی میچرخونه؟مایکروسافت و اینهمه شرکت تاپ الکترونی و خودروسازی کار کیه؟

میگفت اونا دقیقن واسه ی ما هست که درگیر این مسائل بشیم

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
2728
نمیفهمم این چه بحثیه که هر روز باید بشه خواهش میکنم سرتون تو زندگی خودتون باشه به شما چه ربطی داره م ...

برای ارتقا سطح فرهنگی کشور و جامعه باید جنگید

شماناراحتی نیا تو این تاپیک ها ولی‌حق نداری بقیه رو به سکوت کردن دعوت کنی

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
بگو صلاح مصلحت خویش خسروان دانند! خوبه که بزرگترین دغدغه شما بچه دار شدن منه!

هزار بار به مادر شوهرم گفتم هنوزشرایط مالیش رو نداریم ولی باز حرف خودشو میزنه الانم که دخترش بارداره خدا به دادم برسه با کنایه هاشون اوووف😥

همه جای دنیا دخترا از سنین پایین رابطه دارن همون۱۳یا۱۴منظورمه ....تو فیلمای خارجی دیدم خودم به دختره ...

رابطه هم خیلی زوده برای دختر زیر ۱۸ سال تو تمام دنیا ۱۸ سالگی سن قانونیه. بچه ای که هنوز از پس خودش بر نمیاد و درگیر احساسات و عواطف و نیازهای جنسیشه ملاکهاش هم کودکانه است نمیتونه زیر بار مسئولیت خانواده بره روزی سه وعده غدا بپزه هر شب به شوهرش سرویس بده و کارهای خونه و در کنار اون مشکلات مالی و اقتصادی و اختلافات بین اون و خانواده هنسر و کنایه های ناباروری و اووووه اگه بخوام مثال بزنم خیلی زیادن واقعا برای بچه ای تو این سن که فقط و فقط باید درس بخونه و از نظر اجتماعی هویت مستقل و قابل پذیرشی داشته باشه و تو خونه بابا مامانش بخوره و بخوابه این مسئولیتها زیادیه خصوصا که بار زایمان و نگهداری و تربیت بچه هم بهش اضافه بشه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

والا این دوستمون خودش حس جوونی و زندگی رو از خودش گرفته آخه کی 14 سالگی ازدواج می کنه بدون اینکه لذتی از زندگی و جوونیش برده باشه .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2706