عنوان

آخه عروس 19 ساله آمده دنبال درمان ناباروری!

| مشاهده متن کامل بحث + 2244 بازدید | 190 پست
مگه ازدواج فقط رابطه جنسیه آخه

نه بجز رابطه جنسی رابطه عاطفی و مسعولیت زندگی هس که مطمعن باش اونا هم بدوش میکشن اینا فقط بدون برگه محضری....من موافق کودک همسری نیستم مخالفم اتفاقا ولی بنظرم زندگی هرکس بخودش مربوطه

همه جای دنیا دخترا از سنین پایین رابطه دارن همون۱۳یا۱۴منظورمه ....تو فیلمای خارجی دیدم خودم به دختره ...

ببخشید به فیلمای خارجی استناد نکنید ، به همه جای دنیا هم تعمیم ندین

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها دیروز فهمیدم خواهر شوهرم که تازه یه سال و دوماه خونه خودشه و از منم کوچیک تره بارداره بعد من ۶سال خونه خودمم بچه ندارم یعنی یه سقط داشتم دیگه اقدام نکردم هر وقتم مادر شوهرم فرصت گیر میاورد از مزیتهای بچه داری میگفت حالا میدونم ببینم می خواد یه چیزی بگه باز چی جوابشو بدم از اون بد تر عمه شوهرم فک میکنه من مشکل دارم که باردار نمیشم چند بار بهش گفتم فعلا بچه نمیخوایم ولی هر بار میگه انشاا... شمام بچه دار بشین و دفعه بعدی اومدم خدا صدامو شنیده باشه تو باردار باشی اونو چکارش کنم جواب بگین آماده داشته باشم یا مثل قبل بگم فعلا شرایطشو نداریم یا ...

همه جای دنیا دخترا از سنین پایین رابطه دارن همون۱۳یا۱۴منظورمه ....تو فیلمای خارجی دیدم خودم به دختره ...

همون برگه محضر دست و پای این دخترها رو میبنده

طبق قوانین ضدزن این کشور اون دختر میشه اموال همسرش بدون اذن همسرهیچ کاری نمیتونه بکنه

اکثر مردهایی هم که دختر تو این سن و سال میخوان حق ادامه تحصیل حق سفر  حق شاغل شدن رو نمیدن

اون دخترخارجی به خواست خودش بالذت جنسی اشنا میشه هروقتم بخواد رابطه رو تموم میکنه نه مثل زنهای ایرانی که اگر شوهرشون تیکه پارشون کنه حداقل دو سال بایدبرای طلاق از پله های دادگاه بالا پایین برن

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
نمی دونم یا تعدادش کمه یا ضعیفه!

من احساسم میکنم مال شوهرم ضعیفه یا کمه 

چون من هیچ مشکلی ندارم عادتم سرموقعس هر ماه تخمک خوب دارم آزاد هم میشه کیفیتش خوبه خودمم خیلی خوش اندامم هرمونام تنظیمه اما نمیدونم الان ۴۵روزه داریم تلاش میکنیم اما باردار نشدم فقط عفونت قارچی گرفتم که دیگه کاری نمیکنم

من حتی حرکت و آزادسازی تخمکم رو احساس میکنم 

تکیه گاهم فقط خداست ،در پناه خدا همه چیز شیرین میشه 

ناباروري (نازايي در اصطلاح عاميانه)به مواردي گفته ميشه كه زوج يكسال اقدام برا بارداري داشته باشن و موفق به بارداري نشن

فرقي هم نميكنه در ماه سه بار رابطه داشته يا بيست بار

پونزده سالش باشه با چهل سال  

دو نوع هم داره

نوع اوليه كه فرد تا حالا باردار نشده

نوع ثانويه كه قبلا سابقه ي بارداري داشته ولي الان كه برا بار دوم يا چندم ميخواد باردار بشه يه ساله كه تلاش ميكنه و موفق نميشه

و حتما نياز به بررسي داره

خوبه كه زودتر متوجه مشكل بشن كه دنبال درمانش برن چون تو سن پايين راحت تر جواب ميگيرن از روش هاي درماني

2706