2737
2734
عنوان

آخه عروس 19 ساله آمده دنبال درمان ناباروری!

| مشاهده متن کامل بحث + 2245 بازدید | 190 پست
ازدواج نیاز طبیعیه هر انسانه .بهتره به جای عقب انداختن ازدواج از سن طبیعی اش بچهارو زودتر اماده کنیم

ازدواج نیاز طبیعی هر انسان بالغی هست که بتونه برای اینده اش تصمیم بگیره نه دخترکای بی گناه نوجوان

ازدواج کنه تو نوجوانی بار زندگی و هزار مشکل و بچه رو به دوش بکشه و جوانی نکنه 

اکثر دخترایی که تو سن کم ازدواج میکنن زندگی های خوبی ندارن و پشیمونن اما اصرار تندروها برای اماده کردن دخترهای بیگناه برای ازدواج زیر سن بیست چند دلیل داره، اولیش عدم ادامه تحصیل که اکثرا نهایتا دیپلم بگیرن و بیشتریشون به سیکل رضایت میدن،خیلی زوددرگیر زندگی زناشویی میشن و دغدغه هاشون میشه شوهرو بچه و خانواده شوهر، اکثرا ازاجتماع دور میشن و خیلی هاشون دیگه امکان شاغل شدن ندارن

خوب زن خوب همینه دیگه مثل زنهای امروزی دغدغه های اجتماعی نداره زبونش کوتاهه و به حجاب اجباری و ظلم و حقوق ضدزن و سیاست ها اعتراض نمیکنه و میشه همون زنی که بدرد تندروها میخوره

نه مابچه هامونو برای ازدواج زود اماده نمیکنیم ، سن طبیعی ازدواج بالای ۲۲ سال

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

نمیفهمم این چه بحثیه که هر روز باید بشه خواهش میکنم سرتون تو زندگی خودتون باشه به شما چه ربطی داره مردم میخوان دخترشون رو چند سالگی شوهر بدن یا اون پسر دوست داره زن چند ساله داشته باشه شما حواستون به خودتون و دختراتون و خواهراتون باشه  به زندگی مردم کاری نداشته باشین

🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه عملی؟ خیلی مشکوک بوده به نظرم!

کیست

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁
همه جای دنیا دخترا از سنین پایین رابطه دارن همون۱۳یا۱۴منظورمه ....تو فیلمای خارجی دیدم خودم به دختره ...

مگه ازدواج فقط رابطه جنسیه آخه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2738
چه عملی؟

کیست

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁
همه جای دنیا دخترا از سنین پایین رابطه دارن همون۱۳یا۱۴منظورمه ....تو فیلمای خارجی دیدم خودم به دختره ...

اونی که رابطه داری تو زندگی مشترک که نمیفته,اون اسمش دوست پسره نه همسر 

بابا دلتنگتم....
زده ناقصت کرده؟برو شکایت کن ازش کسی با کیست نازا نمیشه

جدی؟

شما سنت خوبه برا بارداری,

هنوز یک سال نشده عروسی کردم😢

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
2706