2703
2553

مامان من سر داداشم، داداشم 10 روز دیرتر بدنیا اومد

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من بچه دوممه و طبیعیه قبلی هم با آمپول فشار بدنیا اومد مث اینکه اینم همینجوره

مبارک باشه عزیزم ایشالله به سلامتی.

دکترم میگه زایمان طبیعی خوبی نداری ولی همچیم نیست که بگم بروبخواب برای سزارین

دکترم گفت تا 4 ام بدنیا نیومد بیا بستری شو دیروز رفتم nst امروز نرفتم گفتم فردا باز برم. 

خوش به حالتون من بایدتا۱۲تیرصبرکنم ازاین ورم بایدم برم سونوگرافی تعیین وزن که اگربالابود سزارین

خوش به حالتون من بایدتا۱۲تیرصبرکنم ازاین ورم بایدم برم سونوگرافی تعیین وزن که اگربالابود سزارین

ان شالله هر چی خیره. 

احتمالا اگه خدا بخواد تا پنجم زایمان کنم.

واسه من باید 30 خرداد بدنیا میومد

ممنوون ان شالله واسه شما هم بهترین ها رقم بخوره. خب اگه طبیعی سخته چرا بخواد اذیتتون کنه. زایمان ...

ممنون.بله زایمان اولمه چون میگه خیلی سخت بیمارستان قبول میکنن برای سزارین مگرجون مادروبچه درخطر باشه میگه اگروزنش بالابود سزارین اگرم نه که آمپول فشارمیزنیم درنهایت نشدبازم سزارین که زایمان طبیعی سختی پیش روداری بخاطرلگنم

ممنون.بله زایمان اولمه چون میگه خیلی سخت بیمارستان قبول میکنن برای سزارین مگرجون مادروبچه درخطر باشه ...

ان شالله که بسلامتی و راحتی نی نی تو بغل بگیری. 

زایمان اول یکم سخت و طولانی هست. خدا بزرگه استرس نداشته باش و فعلا استراحت کن تا انرژی داشته باشی واسه زایمان. 

2706