2726
عنوان

بنظرتون پسرمو مهد بزارم یانه؟؟

199 بازدید | 18 پست

پسرم 4سالشه تابحال هیچ کلاسی نفرستادمش فقط خونه بوده هرازگاهی خودم پارک واینجورجاها بردم فقط پارسال وقتی 3سالش بود فرستادم مهد که از روز پنجم مربیش زنگ زد وگفت شیطنتش زیاده بهتره براش مربی خصوصی بگیرین چون بچه های دیگه هم هستن انرزیمو میگیره فقط بخوام به پسرشما برسم درحق بچه های دیگه اجحاف میشه وتاکیدکردحتما براش مربی خصوصی بگیریم وگرنه توپیش دبستانی به مشکل میخوره براهمینم همون شد من دیگه پسرمو نذاشتم مهد با یه مشاوره هم صحبت کردم گفت که فعلا 3سالشه کوچیکه مهد نزارش چون بچه هاتواین سن حق مالکیت واینا نمیدونن اخه مربیش شاکی بود بی اجازه خوراکیا یاوسایل بچه هاروورمیداره تا اینکه ازمهد درش اوردم ودیگه نذاشتمش بره اما پسرم توخونه خیلی حوصلش سرمیره یه مهدی هم سرکوچمون بود امروزرفتم سرزدم بهم گفت پسرت متولد خرداد 94هستش باید سال بعدبیاد پیش دبستانی وبهم گفت مااینجا مهدنداریم فقط پیش دبستانی داریم وپرسیدکه چرابااینکه خودت خانه داری اینقدر اصرار داری پسرتو از4سال بفرستی مهد؟؟برگشت بهم گفت عجله نکن هرچی به وقتش سال بعدوقت رفتن پسرت به پیش دبستانی هست منم ازنگرانیم گفتم که پارسال مربی مهدبهم گفت حتما بفرستش مهدخونه نگه نداروگرنه توپیش دبستانی به مشکل میخوره که برگشت گفت چه حرفا عزیزم خودت توخونه باهاش بازی کن سرگرمش کن ببرش پارک حتی خودت باهاش توحیاط فوتبال بازی کن انرزیش تخلیه بشه واصلا نگران نباش سال بعد فقط بیاربراپیش دبستانی واقعا مرددم بنظرتون چیکارکنم؟؟؟؟

بابا بذار تو خونه و پارک بازی کنه...عمری باید بره مدرسه و دانشگاه.....حداقل بذار الان لذتشو ببره

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

عزيزم الان تابستونه وقت كلاسهاي تابستونه ست بزارش كلاس نقاشي،سفالگري،خلاقيت،مهد نزاري بهتره.پسرمن سه سالشه كلاس نقاشي و موسيقي ميره.خيلي خوبه 

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر من فوق العاده باهوسه یه مهد میبردم مربیش میگفت بچت مریضه منم فحشش دادم و کاررو به اداره هم کشوندم اون یه مربی بیسواد بود و خدمتکار یچه من حق نداشت با بچه من بد صحبت کنه کاشف به عمل اومد خانم سیکلم نداشته بعد اون بچمو بردم یه مهد دیگه و از سه سالگی تا الان که میره کلاس اول اونجاست مربی های مهد  توشون بیسواد زیاده محل نده ولی هیچ وقت کوتاه نیا پشت سربچت واستا که اگه کوتاه بیای تمومه کارت و همش بچتو اذیت میکنن و بهش انگ میچسبونن

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

چ مربی مزخرفی  بیخود کرده 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
بابا بذار تو خونه و پارک بازی کنه...عمری باید بره مدرسه و دانشگاه.....حداقل بذار الان لذتشو ببره

اصلا دلم نمیخاد بفرستمش مهد ولی نمی دونی همچین مربیش بهم گفت مربی خصوصی بگیربراش وگرنه توخونه نگه داری فرداروز پیش دبستانی ثبت نامش نمیکنن چون شیطونه خبیلی خیلی نگرانم

عزيزم الان تابستونه وقت كلاسهاي تابستونه ست بزارش كلاس نقاشي،سفالگري،خلاقيت،مهد نزاري بهتره.پسرمن سه ...

اره این کلاسا هم بهتره فقط شما میفرستیش این کلاسا خودتم حضورداری سرکلاسا یانه؟؟؟؟

اصلا دلم نمیخاد بفرستمش مهد ولی نمی دونی همچین مربیش بهم گفت مربی خصوصی بگیربراش وگرنه توخونه نگه دا ...

بچه منم خییلی شیطونه امامن مهددوست ندارم,احساس میکنم هرچی بزرگترمیشه داره بهترمیشه واینکه باهاش درموردمسایل صحبت کن خیلی تاثیرداره راستی ازمهرامسال میتونه بره مهد یا مهرسال دیگه چون پسرمنم همین سنیه

اصلا دلم نمیخاد بفرستمش مهد ولی نمی دونی همچین مربیش بهم گفت مربی خصوصی بگیربراش وگرنه توخونه نگه دا ...

مشکل از مربیش بوده عزیزم نه بچه ت....بچه ها شیطونن دیگه اینم ینی سالمن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
پسرمنم همین سنه مهددوست ندارم راستی ازمهرامسال میتونه بره پیش 1 یا مهرسال دیگه ؟؟آخه براپسرخودم شک د ...

از مهرامسال بایدبرن پیش 1که دلبخواهیه بفرستی یانه اما پیش 2همون پیش دبستانی هستش که ضروریه بایدبره لازمه ورود به کلاس اوله

از مهرامسال بایدبرن پیش 1که دلبخواهیه بفرستی یانه اما پیش 2همون پیش دبستانی هستش که ضروریه بایدبره ل ...

آها ممنون خانوم اما منم بچم را الان گذاشتم کلاس تابستانه ,به نظرمن یک مهرت خاص یادمیگیرند بهتره ,چرانمیگذاری کلاس

پسر من فوق العاده باهوسه یه مهد میبردم مربیش میگفت بچت مریضه منم فحشش دادم و کاررو به اداره هم کشوند ...

والا مربیاهم کلا شورشو دراوردن فقط بلدن ته دل یه مادروخالی کنن بخدامن شیطنتشوباجون ودل میخرم بچس دیگه اون شیطنت نکنه من بکنم فقط نگرانم تودوران تحصیلش ویاپیش دبستانی پذیرشش نکنن اخه نمیدونی چجورشلوغش کرده بود

2706