2410
2553
دوقلو دارم،البته من اصلا دوقلو نمی‌خواستم عادت ماهیانه هام نامنظم بود و بچه دار نمی‌شدم دکتر مجبور ش ...

چقد هزینه داشت برات؟

ببخشید که زیاد ازت سوال میپرسم میخوام اطلاعی داشته باشم ازش

چقد هزینه داشت برات؟ ببخشید که زیاد ازت سوال میپرسم میخوام اطلاعی داشته باشم ازش

قرصش که خیلی ارزونه ولی الان یادم نیست قیمت دقیقش را ،معمولا قرص جواب نده در کنارش آمپول هم میدن اون آمپول ها یکم گرونه

من سر زایمان اولم هم قرص خوردم و هم آمپول زدن ولی بچه ام یک قلو شد دکتر خیلی تعجب کرده بود و می‌گفت انتظار داشتم الان چهار قلو باردار باشی چون داروهای خیلی قوی داده بود،ولی تو بارداری دوم فقط قرص کلومیفن را خوردم و دوقلو شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرصش که خیلی ارزونه ولی الان یادم نیست قیمت دقیقش را ،معمولا قرص جواب نده در کنارش آمپول هم میدن اون ...

دوقلویی تو وراثتت هم داشتی؟

حاملگی دوقلویی چطوری بود خیلی سخته؟

قرصش که خیلی ارزونه ولی الان یادم نیست قیمت دقیقش را ،معمولا قرص جواب نده در کنارش آمپول هم میدن اون ...

جنسیت دوقلوهات چیه عزیزم

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
2720
دوقلویی تو وراثتت هم داشتی؟ حاملگی دوقلویی چطوری بود خیلی سخته؟

بله وراثت هم داشتم

ببین اون نه ماه بارداری واقعا پدرم در اومد مرگو جلوی چشمام می‌دیدم هیچ کسی را هم نداشتم بهم کمک کنه یک پدر پیر و یک مادر بزرگ ۸۶ساله داشتم که عملا هیچ کمکی نمی‌توانستند بهم بکنند،سردردهای شدید،سرگیجه های زیاد،ویار خیلی خیلی شدید،فکر کنم میخواستم برم تا آشپزخونه خودم را روی زمین کشون کشون می‌کشیدم تا آشپز خونه،اصلا غذا نمی‌تونستم بخورم حتی آب چون سریع حالم بهم میخورد،به جای اینکه وزن اضافه کنم وزن کم میکردم،از ساعت دو بعاز ظهر که اصلا حالم داغون داغون میشد فقط یک گوشه میافتادم و همش ناله میکردم،همش خواب مادرم را می‌دیدم که تازه فوت کرده بود و همش تو خواب نگرانم بود،تازه اون موقع یک پسرم پنج سالش بود و پیش دبستانی می‌رفت نمیدونی با چه بدبختی می‌بردم و میاوردمش دو قدم راه میرفتم گوشه خیابون میشستم،همه ادمهاچپ چپ نگام میکردند 

ماه های آخر حالم خیلی بدتر بود ورم کرده بودم نافم بیرون زده بود،یکم اشتهام باز شده بود ولی کسی نبود برام غذا درست کنه و..... خلاصه واقعا تو اون نه ماه زجر کشیدم ولی بعد که بچه ها دنیا اومدن چون حالم بهتر بود دیگه سختی آن چندانی نداشتم

بله وراثت هم داشتم ببین اون نه ماه بارداری واقعا پدرم در اومد مرگو جلوی چشمام می‌دیدم هیچ کسی را هم ...

خدا پدر و مادربزرگتونو براتون نگه داره.

مادرتون  خدا رحمت کنه

خیلی سخت بود حاملگی پس. بارداری اولتون  هم سخت بود ؟ دو قلو هاتون الان که ب دنیا اومدن خیلی دردسر دارن؟؟؟

بنظرت ی ادم ۲۱ ساله از پس دوقلویی میاد؟بارداری تا حالا نداشتم

2714
خدا پدر و مادربزرگتونو براتون نگه داره. مادرتون  خدا رحمت کنه خیلی سخت بود حاملگی پس.  ب ...

ممنونم دوستم مادر بزرگم به رحمت خدا رفتند متاسفانه

نه بارداری اولم عالی عالی بود این قدر بهم خوش می‌گذشت که حد نداره خیلی قیافم و پوستم خوب شده بود،خیلی تر و فرز شده بودم،خیلی روحیه ام عالی بود 

بارداری اولم نه ماهش واقعا برام همه چیز خوب بود ولی بعدش که پسرم دنیا اومدم واقعا پوستم را کند و خیلی اذیت شدم

بارداری دومم نه ماهش بی نهایت سخت گذشت،ولی وقتی بچه ها دنیا اومدن دیگه همه چیز به خوبی و خوشی گذشت

دو بارداری کاملا متضاد هم داشتم

به نظرم شما چون تجربه بارداری و مادر شدن را نداری،بچه اولت دوقلو نباشه خیلی بهتره،من سر بچه اولم کلی چیز یاد گرفته بودم و در بارداری دوم راحت تر با بچه ها کنار اومدم

ممنونم دوستم مادر بزرگم به رحمت خدا رفتند متاسفانه نه بارداری اولم عالی عالی بود این قدر بهم خوش می ...

متاسفم روحشون شاد

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون خیلی خیلی لطف کردین

خدا بچه هاتونو حفظ کنه انشالله😊❤

دوقلو خیلی دوست دارم ولی خب روش ivf هم خیلی زیاده هزینش اگه اینجوری بشه خیلی خوبه

منم خیلی دوست داشتم.حتی با دکترم صحبت کردم.گفت هر وقت خواستی اقدام کنی اون ماه که میخوای،پریود شدی بیا پیشم.اما دلم نیومد به زور خدا نخواد یه کاریو انجام بدم.خدا بخواد خودش میده.دعا کردم بشه.فعلا باردارم یکشنبه میرم واسه اولین سونو.خدا هرچی بخواد.😊😊دعا میکنم بشه واست.دوتا دوقلو خوشگل ناز عسلی.خیلیم شیطون😊😊😊😊😊

منم خیلی دوست داشتم.حتی با دکترم صحبت کردم.گفت هر وقت خواستی اقدام کنی اون ماه که میخوای،پریود شدی ب ...

خیلی ممنونم

انشالله برا شما هم هرچی میخواین همون بشه😊🙏

2706