2733
2734

مجردا بیاید بگید 

متاهلا اگ دوس داشتید شغل همسرتونو بگید یا بگید دوست داشتید شغلش چی بود؟؟؟

خودم خواننده(و تو کار موزیک) و خلبان 😂😂😂 اینا اولویتم بعدش پزشک یا مهندس (البته با تصورات خودم 😁)  

با اجازتون مورد اخر هم پلیس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متاهلم 

قبلا برام علم مهم بود شوهرم استاددانشگاه 

اما الان برام پول مهمه پوووووولللللل 

پولللللللللللل

البته حلال

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

مهندس نفته  ولی به نظر خودم همه چیز دان  آزمایشامو حتی خودش تفسیر میکنه 🤪  اطلاعاتش تو هر زمینه ای به روزه 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

هرچی باشه نونش حلال باشه.

البته همسر من وکالت قبول شده. ولی شغلش آزاده.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2706