2726
عنوان

برای درمان شکاکیم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 48 پست
عزیزم منم خیلی سال پیش یه پیامک هایی تو گوشی همسرم دیدم البته از طرف همسرم نبود از طرف یه خانم بود، ...

به خدا حالم خیلی بده داغونم مدام حواسم هست کجارو نگاه میکنه یا داره چیکار میکنه انقدر تویه این سه سال دعواکردیم که کامل رومون به همدیگه بازشده و کتک کاری حسابی،مشاورم رفتیم فایده نداشت دیگه بریدم

و خدایی که در این نزدیکی است.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدم یه نصیحت خواهرانه بهت میکنم اگه شاغل نیستی یه سرگرمی داشته باش کلاس های مختلف برو مخصوصا ورزش ن ...

شاغلم صبح ساعت شیش و نیم از 7ونه میایم بیرون و هفت و نیم شب میرسیم خونه باورت نمیشه حتی وقت نمیکنم دستشویی برم،از لحاظ زناشویی هم کلا اون تمایلی نداره و هروقتم که هست انگار به زوره در حد دو دقیقه بدتر از این قضیه بدم اومده و حالم بهم میخوره

2728

با داد و دعوا درست شده؟ بی خیال بابا

چرا توجه می کنی که کجا رو نگاه می کنه من انقدر بابت این موضوع دعوا می کردم که خدا می دونه خب درست شد؟؟

ببین زن ها الان انقدر تیپ و قیافه ضایع میان تو خیابون که منی که زنم نگاه می کنم بعد مگه هر کسی رو شوهرت نگاه کنه می خواد بره باهاش ازدواج کنه

خب چشم داره یه وقت هایی نگاه آدم میفته باور کن خیلی کمن مردهایی که اصلا نگاه نکنن تازه اونا هم حتما یواشکی نگاه می کنن

شاغلم صبح ساعت شیش و نیم از 7ونه میایم بیرون و هفت و نیم شب میرسیم خونه باورت نمیشه حتی وقت نمیکنم د ...

خب اگه کلا آدم سردیه که پس به زن های دیگه هم کاری نداره که ولی یه وقت هایی به خاطر این دعوا مرافه ها اصلا دلش نمی خواد که قضیه اش جداست

شما مشخصه خانم خانه دار  هستي شاغل نيستين وگرنه نميگفتين چرا شماره داده معلومه كه بايدشماره  داشته باشه يك اتفاقي ميافته همه بهم اس ميدن فلاني حواست باشه مثلاً مدير  داره مياد اتاقت مثلاً فلان روز جلسه است 

شاغلم صبح ساعت شیش و نیم از 7ونه میایم بیرون و هفت و نیم شب میرسیم خونه باورت نمیشه حتی وقت نمیکنم د ...

چقد برای شوهرت وقت میزاری وقتی نمیرسی بری دسشویی؟ منم شاغلم با دوتابچه خیلی بده منم خیلی تایم کمی با شوهرم دارم البته بیشتر به خاطر کار شوهرمه چون خیلی دیر میاد خانه

بعد یه سوال شما شاغلی تو محل کارت با مردها حرف نمیزنی؟ شماره هیچ کدوم رو نداری؟

الکی شک نکن

خب اگه کلا آدم سردیه که پس به زن های دیگه هم کاری نداره که ولی یه وقت هایی به خاطر این دعوا مرافه ها ...

چرا بابا با زنهای دیگه خیلی هم دلش میخواد من براش اخ شدم کلا تویه تمام شرایط آدم تنوع طلبیه و از همه چیز زود سیر میشه میره دنبال بعدی 

تاحالا چیزی ازش دیدی؟

چشم چرونی تا دلتتتت بخواد اون اس ام اس یا اینکه هرجا میریم مهمونی یکی رو پیدا میکنه و تا آخر مهمونی میره تو نخش و حتی داره با من میرقصه هی برمیگرده اونو نگاه میکنه و عشوه میاد براش،گندشو دیگه درآورده،حتی با یکی از زنداداشای خودم هی واسه همدیگه چشم و ابرو میان باورت نمیشه حالم داره بهم میخوره اینهارو میگم،باردار بودم حتی انگشتش بهم نمیخورد میگفت ازت چندشم میشه فکرکن من چه حالی میشدم همون موقع بود که با اون همکار زنش یه جا بودن،از سرکار میومد خونه من استراحت مطلق بودم باهام حرفم نمیزد حتی نمیگفت بیا با ماشین ببرمت بیرون دلت باز بشه بعد زنگ میزدم سرکار منشیشون گوشیو برمیداشت شروع میکرد باهام حرف زدن و وسط حرفاش میگفت فلان حرفو با همسرتون زدم انقدر خندیدیم باهم،ببین من چه حالی میشدم

شما مشخصه خانم خانه دار  هستي شاغل نيستين وگرنه نميگفتين چرا شماره داده معلومه كه باي ...

نه عزیزم من پنج ساله شاغلم و اتفاقا کارشناس فروش هستم و به اقتضای شغلم شمارم دست یکی دوتا از همکارهای مرد هست ولی غیر از اینکه خیلی واجب باشه یه پیام کاری بدیم دیگه کاری نداریم با هم منم اینو درک میکنم ولی اس ام اسی که وقتی همسرم دیگه اونجا کارنمیکنه و رابطه کاری دیگه در کار نیست و مینویسه کاشکی منم با خودتون میبردینو درک نمیکنم

ببین یه کم رفتارهای خودت رو تغییر بده. یه کم بی تفاوت تر حداقل نشون بده. بعدم بعضی از آدم ها ذاتا خیلییی اجتماعین از اینکه مورد توجه زن ها باشن لذت می برن ولی این معناش خیانت نیست

کمتر خودت رو حرص بده انقد باهاش نجنگ سر این چیزا بزار خانه براش جای آرامش باشه ببین هیچ فرقی می کنه؟

چقد برای شوهرت وقت میزاری وقتی نمیرسی بری دسشویی؟ منم شاغلم با دوتابچه خیلی بده منم خیلی تایم کمی با ...

به خدا شبا تا دخترمو میخوابونم میرم سراغش میگم خسته ای بیا ماساژت بدم ولی جوری سرد برخورد میکنهه که تنم یخ میکنه،وقتی یه جا شاغلی و همکارت به خاطر کار بهت اس بده این طبیعیه ولی وقتی از اونجا اومدی بیرون دیگه چه دلیلی داره اس ام اس بزنه اونم تازه توش نوشته باشه اشکی منم با خودتون میبردین بعدم هی شروع کنه به زنگ زدن

2706