2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم هرچی میشه میگم علائمه اخرش باز پری میشم😭

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     
2731
زدم ولی همش هاله داره

دوتا؟

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     
2738
ن از ۲۹ میزنم هاله داره همش ی رنگ فقط جمعه نداشت ولی شنبه و یکشنبه هاله داشت

از موعد پری چند روز گذشته؟

شاید زود بیبی زدی

از موعد پری چند روز گذشته؟ شاید زود بیبی زدی

والا ماه پیش ۵ روز عقب انداختم آخه نامنظمم این ماهم ب حساب ماه قبل میخوام ۵ روز عقب شدمم حساب کنم وگرنه با حساب ۳۰ روز من ۳۱ خرداد موعدم بود 

این صد در صد و بدون کوچکترین شک و تردیدی نشانه ی بارداریه.    

شوخی نکن؟؟؟من امیدی ندارم😭😭😭

دیروز بعدازظهر تا شب دور نافه م شدیدااا درد میکرد

حس میکردم کشیده شده نافه م ازداخل ی طوری بودش

ولی من پریم تازه تمام شده واقدام کردم

زن داداشم همینطوری بود

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2706