1421
1389
عنوان

داريد چيكار ميكنيد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 58 پست

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

ظاهرا همه خونن بجز من😭

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
1436
كارمند بيچاره گاز سوزه مگه؟😂😂 گشنمه خوووو

چند سال پیش جایی کار میکردم صبح رفته بودم بانک دیرتر اومدم دیدم بچه ها پشت میز دارن املت میخورن 

همشونو آویزون کردم😂😂😂😂

استارتر  سر کار بهتون میوه میدن؟ یا از خونه میبری ؟ چقدر تازس خوب

امروز جلسه بود با هيات مديره رييسمون ولخرجي كرده😏

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
1432
1418

دارم چای بیسکوئیت میخورم و نی نی سایت گردی 

بعدم باید برم درس بخونم 😭

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است...  تا می تازی،  با تو می تازند.  زمین که خوردی،  آنهایی که جلوتر بودند،  هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند...! امام علی علیه السلام ❤

سلام با اجازه استارتردوستانکسی اگرخواست برای خودش یا امواتش نماز یا قرآن خونده بشه بهم بگه به پولش احتیاج دارم،هزینه بیمارستان بنده خدایی زیاد شده و شرایط مالیشون خوب نیست میخوام کمکشون کنم،اجرتون با امام حسین