1472
1459
عنوان

داريد چيكار ميكنيد؟

475 بازدید | 58 پست

خودم سركارم خسته داغون كوفته له 

دارم ميوه ميخورم😑😑😑😑😑

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
برای خودم دارم پیتزا درست میکنم

خوشبحالت دلم غذا ميخواد

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1457

برقامون رفته دراز كشيدم ني ني سايت ميچرخم ميخواستم جارو كنما

من يه دونه ني ني تپل و ناز و جيگر ميخوام پسرم باشه كه چه بهتر ولي مهمترش اينه كه سالم باشه،امضا خوندي برام صلوات بفرست دوست جون
میخام برم ناهار بزنم تو رگ

جاي منم بخور😁

1447

.ولو...منم الان آلبال وشلیل شستم خنک شه..هیچی مث میوه حال نمیده

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه....مرسی😊پسرم زودترازموعداومدبغلمون....خداروشکر...به توکل نام اعظمت....یاالله.....ناف بچم گفتن ضایعه مادرزادداره بایدعمل شه....دعاکنیدبراش....دعاکنیدخودش بیوفته کاربه عمل نکشه...مرسی...😖
1418

واااای چقد میوه،میدونی چقد ککالری داره😂😂😂😂😂😂😂ی هفته س رژیمم میوه م شده در روز مثلا 3تا زردالو یا 3تا شلیل

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
1450