1351
1341
عنوان

داريد چيكار ميكنيد؟

468 بازدید | 58 پست

خودم سركارم خسته داغون كوفته له 

دارم ميوه ميخورم😑😑😑😑😑

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
برای خودم دارم پیتزا درست میکنم

خوشبحالت دلم غذا ميخواد

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

برقامون رفته دراز كشيدم ني ني سايت ميچرخم ميخواستم جارو كنما

من يه دونه ني ني تپل و ناز و جيگر ميخوام پسرم باشه كه چه بهتر ولي مهمترش اينه كه سالم باشه،امضا خوندي برام صلوات بفرست دوست جون
میخام برم ناهار بزنم تو رگ

جاي منم بخور😁

1348

.ولو...منم الان آلبال وشلیل شستم خنک شه..هیچی مث میوه حال نمیده

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
1226

واااای چقد میوه،میدونی چقد ککالری داره😂😂😂😂😂😂😂ی هفته س رژیمم میوه م شده در روز مثلا 3تا زردالو یا 3تا شلیل

دوباره میخوام باربی شم😌😌😌من میتونم....مطمئنم.....تاریخ شروع:98/4/1......قد:175........وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی💪💪💪❤❤❤
1335