1147
1341

ساعت

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...

لباس خواب برا خودت

من میخواستم کسیو جز من نبینی...و کسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی...و همه ی همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم...

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

ساعت

من همیشه مشکل خریدهدیه دارم برای همسرم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻
1348

اگه ساعت نداره ساعت بگیر

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   

من امسال براش دریل خریدم😄 گفتم خودت انتخاب کن تا بخرم اخه لباس و اینا داره و عشق این وسایلاست 

مردا بیشتر دوست دارن جعبه ابزارشون کامل بشه😄😄 ولی سالای قبل دکمه سراستین و لباس و اینا گرفتم 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی نی نی تو راهیم صلوات بفرستید💚🙏
1308
من امسال براش دریل خریدم😄 گفتم خودت انتخاب کن تا بخرم اخه لباس و اینا داره و عشق این وسایلاست  ...

😁😁 سال دیگه پیچ گوشتی شارژی بخر 

ولی در کل آفرین یه چیز خریدی که واقعا برا خودشه یه سریا میرن نمیدونم لیوانو اینطور چیزا میگیرن میزارن تو دکور آشپز خونه😒😐😐😐

پسر بی اعصابه روس   фредек
1331