2726
عنوان

ورود مجردها و آقایون ممنوع

1241 بازدید | 68 پست

بچه ها من نزدیک 3ساله ازدواج کردم شوهرم شغلش طوریه ک بیشتر مواقع نیست و ماموریته

اوایل خیلی گرم طبع بودم و از نبود شوهرم اذیت میشدم ولی الان اصلا نیاز ندارم و وقتی شوهرم هست باید کلی با خودم کار کنم ذهنمو اماده کنم تا بتونم رابطه داشته باشم

ولی مسئله من اینع ک همش تو خواب این مسائل رو میبینم واقعا ازین وضعیت خسته و ناراحتم کسی تجربه مشابه منو داشته؟ بنظرتون مشکلم چیه و چکار کنم ممنونم از همگی

چون نبوده شوهرت حست سرکوب شده

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

احتمالا رابطه عاطفیتون مشکلاتی داره چون ارتباط مستقیم داره با میل جنسی. نسبت به اوایل از هم دور شدین باید بیشتر صحبت کنین بیشتر صمیمی بشین اگه چیزی اذیتت میکنه حلش کنین ..

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

منم خیلی گرمم

الانم که حامله ام نمیتونم نزدیکی داشته باشم 

تا سه ماهگی

ولی چند شب پیش تو خواب ارضا شدم دفعه اولم بود خیلی عذاب وجدان داشتم🤪

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2706