2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وااای چقد بین زنا این تنبلی تخمدان زیاد شده  الان چه قرصی میخوری برای درمانت؟

خیلییییی زیاد شده شاید تو 10نفر یه نفر نداشته باشه اونم شاااید

والا من کلو و لترو اچام جی استفاده کردم ولی فولی نداشتم تا اخر دکترمو عوض کردم ماهه پیش فرستاد عکس رنگی این ماهم لترو شبی 3تا دو تا اچ ام جی دوتام گونال داد روز 12پری 3تا فولی 22،23،24 داشتم ک همون روز اچ سی جی زدم دوباره 5روز بعد رفتم سونو یعنی 17 پری ک سونو گفت جسم زرد هست و یعنی این ک ازاد شدن دوباره یه فولی 20و 14 هم روز 17 داشتم حالا منتظرم ببینم جواب میگیرم یا نه الآن 2سالو خورده ایه اقدامم دیگه خسته شدم

پسرم 👶🏻 قلبمه ❤️ خدایا شکرت
یعنی روز 18 

آره عزیزم 😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
عزیزم چجوری با وجود تنبلی باردار شدی؟منم تنبلی دارم پریودی هم دوماهی هستی چیکار کنم خسته شدم از دکتر

من رفتم پیش یه ماما که داروی گیاهی میده بهم شراب رضوی داد با ژل رویال بوعلی دارو که یه پماده واژینال تو پریودی استفاده می‌کنی

شراب رضوی رم از روز اول پریودی می‌خوردم شبی سه قاشق غذاخوری با یه قاشق گلاب و آب سیب یا اب معمولی می‌خوردم 

بعد بهم لتزول داد ۵تا با آمپول که نگرفت 

ماه بعد از پیش خودم ده تا لتزول خوردم که حامله شدم الان هفت هفتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
شما با چه داروهایی باردار شدی

تو این پست پایینی گفتم😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چی هس

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
عزیزم ماه آخر که فقط لتروزول خوردی آمپولم زدی؟ چه روزایی اقدام داشتی؟ 

نه آمپول نزدم 

ماه رمضون بود برعکس همه شوهر من فعال شده بود 🤣🤣

حتی دو روز نذاشت روزه بگیرم

نمی‌دونم چش شده بود😉

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40