2137
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2149

من روز ۱۵ زدم روز ۳۳ پریود شدم 

ولی خب من کلا تنبلی دارم

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …تیکرم به وقت یک سالگی فرشته بهشتیمه😍😍😍
2050

اومدم از بابت اینکه از اون عنوانای مسخره نزدی تشکر کنم. همونا که جمله اول تاپیکم اینه:

حالا حتما باید تاپیک مادرشوهر باشه که جواب بدید؟

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
من روز ۱۵ زدم روز ۳۳ پریود شدم  ولی خب من کلا تنبلی دارم

عزیزم چجوری با وجود تنبلی باردار شدی؟منم تنبلی دارم پریودی هم دوماهی هستی چیکار کنم خسته شدم از دکتر

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت
2143
وااای چقد بین زنا این تنبلی تخمدان زیاد شده  الان چه قرصی میخوری برای درمانت؟

خیلییییی زیاد شده شاید تو 10نفر یه نفر نداشته باشه اونم شاااید

والا من کلو و لترو اچام جی استفاده کردم ولی فولی نداشتم تا اخر دکترمو عوض کردم ماهه پیش فرستاد عکس رنگی این ماهم لترو شبی 3تا دو تا اچ ام جی دوتام گونال داد روز 12پری 3تا فولی 22،23،24 داشتم ک همون روز اچ سی جی زدم دوباره 5روز بعد رفتم سونو یعنی 17 پری ک سونو گفت جسم زرد هست و یعنی این ک ازاد شدن دوباره یه فولی 20و 14 هم روز 17 داشتم حالا منتظرم ببینم جواب میگیرم یا نه الآن 2سالو خورده ایه اقدامم دیگه خسته شدم

خدایا شکرت بابت وجود پسرم 😍🙏🏻
1718