2737
2739
عنوان

اسیرنباشید/حرف حساب✋🌸

177 بازدید | 19 پست

خیلی از آدما تو دنیای الان اسیرن!

اسیر چی؟

پول_لباس و مد_متراژ خونه خواهرشوهر_طلای جاری_وکلی چیزای دیگه که آدم رو اسیر میکنه....

استاد خیلی خوبم همیشه رو میکنه بهمون میگه طوری زندگی نکنید که انگار قراره هزار سال زندگی کنید_هر روز طوری زندگی کنید که انگار آخرین روز زندگیتونه....🌸🌸🌸

بدون چشم و هم چشمی

بدون دروغ

بدون خیانت

بدون قضاوت.بدون فضولی

بدون اینکه بترسید از طرف دیگران چجوری هستید

عاشقانه خودتونو در آغوش بگیرید و خودتونو با همه احزا دوست داشته باشید..

اینطوری خوشبختید به معنای واقعی🌸💚💗👍

من نمیخوام باب میل کسی باشم خودم رو دوسن دارم و باخودم حال میکنم:)💗چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان همه میان میگن موافقیم   

اینایی هم که تو تاپیکای خواهر شوهری کلی درد دل دارن ، منم 😑

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738
چقدر زیبا بووووود،ممنون استارتر❤️❤️❤️🌺🌺🌺

مرسی از نگاه زیبات عزیزم🌸💚

من نمیخوام باب میل کسی باشم خودم رو دوسن دارم و باخودم حال میکنم:)💗چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد👍

خدا رو شکر هیچوقتتتتتتتتت برای حرف کسی زندگی نکردم 

همیشه برای دلم بوده هیچوقت شکل کسیو نبودم 

همیشه بر عکس بقیه بودم و مردم بیشتر تفاوتشو میبینن

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706