2737
2734
عنوان

دخالت دیگران تو اسم بچه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4576 بازدید | 169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
معنیاش رو مطالعه کن درک کن بعد بگو معنیش خوب نیس... الان اسم عربی که با عنوان مذهبی گذاشته میشه مثل ...

یکی از اقوام ما استاد زبان عربیه ی مدت عربستان زندگی میکرد تدریس داشت 

میگفت اسمایی مثل مبینا ضحا یاس مطهره حدیث 

محدثه  اتنا 

میگفت امسال اینا اصلا مونث نیست ب ظاهر. مونثه  اصلا اسمنیست حتی چندتا اسم پسر مثل یاسین  طاها هم میگفت اسم مذکر نیست و اصلا اسم نیست ولی ب اسم مذهبی مردم میشناسن  جالبه خیلیم اقای معتقدیه ولی سه تا بچه داره اسماشون سینا دانیال و بهار است

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
معنیاش رو مطالعه کن درک کن بعد بگو معنیش خوب نیس... الان اسم عربی که با عنوان مذهبی گذاشته میشه مثل ...

👍👍

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
یکی از اقوام ما استاد زبان عربیه ی مدت عربستان زندگی میکرد تدریس داشت  میگفت اسمایی مثل مبینا ...

آره دقیقا ما اینا رو مد کردیم بخدااا حالا آیه رو من شنیدم تو عربا ولی بقیه رو نه...مثل آلا و ...اینا

مثلا تلما هم معنی عربی داره هم فرانسوی ولی دلیل نمیشه چون ریشه‌ی عربی هم داره بشه اسم مذهبی که شنیدم بعضیا با این عنوان میذارن...آخه من یه پرنده داشتم اسمش تلما بود بخاطر معنی فرانسویش که یعنی آرزو این اسمو روش گذاشتم.چون داشتن اون پرنده یکی از آرزوهام بود..یعد یکی دیدش گفت چرا اسم مذهبی گذاشتی روش😐توهین کردی به مذهب و فلان و بهمان..

💜Animals lover
2738

بنظرم روال زندگیتون وبه مادرشوهرتون توضیح میدین این اشتباهه

هرچی ازمسائل زندگی جویامیشن سکوت کنید هیچی نگید واینکه هرچی میگن بهشون محترمانه بگید من وپدرشون تصمیم میگیریم وجالب نیس دیگران خودشون وناراحت این مساله کنند

واگر تااخرعمرهم بگه فاطمه چون همه ماهک صداش میزنند برای ایشونم عادی میشه 

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
کبری😦 چقد رو مخن فامیل شوهرت 

خیلی😩😩

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
یکی از اقوام ما استاد زبان عربیه ی مدت عربستان زندگی میکرد تدریس داشت  میگفت اسمایی مثل مبینا ...

یاس هم که اصلا ایرانیه کاملا..فقط منسوب به حضرت زهرا دونستنش حالا چراشو نمیدونم..مثل گل نرگس که منسوب به حضرت مهدی هست

💜Animals lover

چه جااالب استارتر منم نینی دخمل بود میخام بزارم ماهک خعلی اسم نازیه .

بعدم تا موقع زایمان هیچ اسمی نمیدم بهشون میگم هنوز انتخاب نکردم حالا شما اگ میخاید پیشنهاد بدید .با شوهرمم همههنگ کردم ک نگیم ب کسی

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
2706