2726
عنوان

دخالت دیگران تو اسم بچه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4572 بازدید | 169 پست
عزیزم اسمش چی گذاشتی راستی شما بردیش برای آزمایش کم خونی 

آروشا

نه مگه باید ببریم من دکتر نمیبرمش بهداشت هم چیزی نگفت

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبی عزیزم؟ کی موعدت بود ؟ چرانمیری آز؟

فدات اییی بدک نیستم تکلیفم مشخص بشه خوب تر میشم 😁  والا اگه ۳۰ روز حساب کنم ماه پیش ۵ روز عقب انداختم  ۳۱ موعدم بود میخوام ۵ ۷ روز بگذره برم آز فعلا ۳ روز مونده 

2728
عیب نداره عزیزم موقع ک بدنیا اومداسم انتخاب کردین بهش بگید همین اسم...خیلی خوبه میخوای ایرانی بزاری. ...

کوروش 

اسم کوروش میارم شروع میکنخ فحش دادن و فلان فلان کردن به قبر کوروش خو به تو چه آخه 😬

LAW_student
آروشا نه مگه باید ببریم من دکتر نمیبرمش بهداشت هم چیزی نگفت

من دوسه روز پیش بردم گفت از شش تا نه ماه باید یه آزمایش کم خونی حتما بدن حالا منم وقت کنم ببرمش 

چه اسمش خوشگلی جدیدم هست 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

نذر روهرکس باید از مسائل تحت اختیار خودش بکنه نه مثلا اسم نوه !!!!

بعدم حالا یه سری نذرمیکنن به خواسته شون میرسن  بعد میخوان داستانو دور بزنن میذارن مثلا رقیه السا یا  آسیه نازنین 😐😐😐😐خوب این دیگه چه اسمیه بچه بیچاره چه گناهی کرده اخه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
قربونت برم با دفترچه تامین اجتماعی برو کمتر میگیرن برو فدای سرت پنجاه تومن حداقل خیالت راحت میشه دیگ ...

اخه پول ندارم 😁 بخدا فقط ۵ تومن دارم اونم دوتا بی بی چک میدن شوهرم شیفت ۴ روز.  دلم میخواد برم ولی دست و پام نمیکشه برن

نذر روهرکس باید از مسائل تحت اختیار خودش بکنه نه مثلا اسم نوه !!!! بعدم حالا یه سری نذرمیکنن بعد می ...

میترسم اخر مارو مجبور کنه بذاریم علی کوروش بخدا قبلش من خودمو میکشم😑😑😑

LAW_student
فدات اییی بدک نیستم تکلیفم مشخص بشه خوب تر میشم 😁  والا اگه ۳۰ روز حساب کنم ماه پیش ۵ روز عقب ...

آها پس هنوز جا داری..انشالله که بارداری ..من هزینه آز پرسیدم ۵۰ تومن نیست ها اشتباه میکنی..بابیمه سلامت گفت ۱۲ تومن آزاد ۲۰ تومن😁

حالا من یه خواهرشوهرداشتم که فوت شده.شوهرم میگه اگه دختر بیاریم اسم اونو باید بذاریم رو بچه.خیلیم جد ...

خدا بیامرزه ولی بنظرم خوب نیس اسم مرده رو بچه بذاریم

💜Animals lover
من دوسه روز پیش بردم گفت از شش تا نه ماه باید یه آزمایش کم خونی حتما بدن حالا منم وقت کنم ببرمش  ...

مرسی که گفتی من نمیدونستم 

ممنون عزیزم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706