2733
2734
عنوان

دخالت دیگران تو اسم بچه😐

4576 بازدید | 169 پست

نظرتون دربارش چیه؟؟

به نظر من که اسم حق پدر و مادره...که باید به صورت توافقی انتخاب بشه به طوری که هر دونفر راضی باشن و نظرشونو بهم تحمیل نکنن...بقیه(فامیلِ هردو، دوست و آشنا و....)هم فقط میتونن پیشنهاد بدن نه اینکه بگن حتما باید اینو بذاری وگرنه ما یه چیز دیگه میگیم بهش یا اگه نذاری فلان و بهمان میشه...

دیروز رفته بودم پیش دوستم که ۵ ماهه بارداره..

دوستم میخواست اسمشو بذاره ماهک.بعد دیروز کلی ناراحت بود چون مادرشوهرش گفته باید اسم بچتو بذاری فاطمه...اونم گفته من نمیخوام دوس دارم اسم ایرانی بذارم...مادرشوهرش گفته بذار فاطمه‌ماهک از همه هم جدیدتره منم صداش میکنم فاطمه...بعد اون گفته نه میخوام بذارم ماهک مادرشوهرش گفته هر کار میخوای بکن من بهش میگم فاطمه..خلاصه که کلی عصبی بود چون شوهرش هم هیچی نمیگه و براش اصلا مهم نیس.‌

بنظرم خیلی کار بدیه. باعث دلخوری میشه الکی...

نظر شما چیه؟

💜Animals lover

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
😐😐😐 ینی جرواجر میکنم اون عوضی که بخواد رو انتخاب ام انتخاب بیاره 

یکتا چرا پیدات نیست خبری نشد

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

اه انقد بدم میاد من باشم میگم من نه ماه تو شکمم نگهداشتم من درد زایمان کشیدم یکی دیگه اسم بذاره؟ 

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2706