2733
2739

ایلتس تافل بگیر بعد اقدام کن.... در همین حین رزومت رو هم واسه اپلای دانشگاها و کشورایی که میخوای بری بفرست

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دانشگاه های اروپا برای دکتری،مدرک زبان نمیخوان!فقط باید بتونی با اسکایپ انگلیسی باهاشون حرف بزنی دیگه

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
2728

منظورتو از بورس متوجه نشدم!!اگه منظورت بورسی هست که از طریق ایران بهتون بدن که هیچ،وقت خودتو تلف نکن

دانشگاه هایی رو اپلای کن که فاند بدن،بهتره و راحتر

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
2738
 شما تجربش دارید

من دوست صمیمیم پارسال رفت فرانسه برای دکتری،بخاطر همین از این موضوع مطمئنم