2733
2734
عنوان

یه راه واسه درمان ترک های پوستی

2061 بازدید | 15 پست

سلام خانوما

الان تو نت تحقیق میکردم راجبع درمان ترک های پوستی من الان ۳۰ هفته باردارم کرم میزنم واسه جلوگیری از ترک اما امروز ۲تا ترک ریز زیر شکمم دیدم

برا بعد زایمان قصد دارم پماد ویکس مصرف کنم روزی ۲ بار بصورت مالشی 

خیلی از تاثیراتش خوندم فقط تاترک ها قرمزن باید مصرف کرد گفتم که در جریان باشین

من پشت پامو وسط پامو رونو باس نم ترک خورده خیلی ناراحتم

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

Perfecta__perfect

💎﴾﷽﴿💎

🌸نمایندگی فروش محصولات پرفکتا🌸

با هلوگرام وزارت بهداشت➕

تحت لیسانس DAX آلمان🇩🇪

رفع ترک های پوستی💚

حجم دهنده و فرم دهنده سینه و باس ن ❤️

رفع افتادگی عضلات (سلولیت) 💛

برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش به آیدی زیر پیام دهید

@Perfecta_adviser

https://t.me/perfecta_perfect

منم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2738
لصلا راهی به جز لیزر نیست .عمه من دکتر دارو سازه تو المان ازش پرسیدم گفت کرما همش الکیه فقط لیزر

لیزر واسه ترکای قدیمی ام جوتبه؟سلولیتم از بین میبره؟

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

منم به اضافه با. سن و بالای رون و پهلوم

تازه من حاملگی هم نداشتم 

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
منم به اضافه با. سن و بالای رون و پهلوم تازه من حاملگی هم نداشتم 

منم مثل تو

منم نداشتم

منم مثل تو منم نداشتم

خیلی بده عصبیم میکنن حامله بشیم دیگه چخبر میشه خدابه دادمون برسه

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
خیلی بده عصبیم میکنن حامله بشیم دیگه چخبر میشه خدابه دادمون برسه

اره واقعا پیش شوهرم خجالت زدم همش

2706