2726

دوستان کسی شنیده دختری از ایران از طریق سایتهای همسریابی که مختص ایرانیهای مقیم خارج از کشور هست ....ازدواج کنه و بره ؟....به نظرتون چطور یه سری با یه نفر خارج از کشور اشنا میشن وازدواج میکنن 😊

علیک سلام

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوری اشنا شدن 

از طریق چت حدود یک سال فک کنم طول کشید یه بار هم رفتن ترکیه همو دیدن آخرش پسره از اربیل اومد ایران دختر خالم هم اومد ایران ازدواج کردن دخترخالم تنها رفت آلمان کلی طول کشید تا کارای شوهرشو انجام بده بالاخره اونم برد با خودش

تو که خوبه وزنت حتما ازین مانکن باریکا دوست داری

بالاتنم لاغره،پایین تنم خیلی بزرگه.به بالاتنم نمیخوره،بعدزایمان77شدم.الان نزدیک16کیلوکم کردم،ولی بازم رونام بزرگن وشکل بدی دارن.

بالاتنم لاغره،پایین تنم خیلی بزرگه.به بالاتنم نمیخوره،بعدزایمان77شدم.الان نزدیک16کیلوکم کردم،ولی باز ...

منم پایین تنه تپلی دارم ولی شوهرم دوست داره من پشتم چربی داره و هرقدر ورزش میکنم همش رونام و ب ا س نم آب میشه البته پشتم خیلی بهتر شده ولی بازم هست

2706