1147
1292

دوستان کسی شنیده دختری از ایران از طریق سایتهای همسریابی که مختص ایرانیهای مقیم خارج از کشور هست ....ازدواج کنه و بره ؟....به نظرتون چطور یه سری با یه نفر خارج از کشور اشنا میشن وازدواج میکنن 😊

علیک سلام

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 من به لطف خدا این ماه باردار میشم😎😍👶🐣تیکرم واقعی شد😍😍😍😍.         برام دعا کنید بچه م سالم بیاد تو بغلم😍😍😍😍                                            اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
چجوری اشنا شدن 

از طریق چت حدود یک سال فک کنم طول کشید یه بار هم رفتن ترکیه همو دیدن آخرش پسره از اربیل اومد ایران دختر خالم هم اومد ایران ازدواج کردن دخترخالم تنها رفت آلمان کلی طول کشید تا کارای شوهرشو انجام بده بالاخره اونم برد با خودش

16 کیلو و ششصد کم کردم تا وزن هدف تنها یک کیلو چهارصد باقی مانده است  
از طریق چت حدود یک سال فک کنم طول کشید یه بار هم رفتن ترکیه همو دیدن آخرش پسره از اربیل اومد ایران د ...

گلم چن کیلوبودی؟قدت چنده؟ازچه رژیمی استفاده کردی؟؟؟

وزن فعلی59،7.هدف56.بیشترمیخوام سایزران پام کم بشه،سایزفعلی ران59.سایزهدف50.
گلم چن کیلوبودی؟قدت چنده؟ازچه رژیمی استفاده کردی؟؟؟

هشتاد و سه کیلو بودم قدم 165 رژیم رو دکتر بهم داد رژیم شیردهی بود عزیزم

1323
هشتاد و سه کیلو بودم قدم 165 رژیم رو دکتر بهم داد رژیم شیردهی بود عزیزم

منم هم قدخودتم؛الان61هستم،ولی پایین تنم بازم چاقه.فک کنم بایدحسابی ورزش کنم.ممنون که پاسخ دادی

منم هم قدخودتم؛الان61هستم،ولی پایین تنم بازم چاقه.فک کنم بایدحسابی ورزش کنم.ممنون که پاسخ دادی

تو که خوبه وزنت حتما ازین مانکن باریکا دوست داری

تو که خوبه وزنت حتما ازین مانکن باریکا دوست داری

بالاتنم لاغره،پایین تنم خیلی بزرگه.به بالاتنم نمیخوره،بعدزایمان77شدم.الان نزدیک16کیلوکم کردم،ولی بازم رونام بزرگن وشکل بدی دارن.

بالاتنم لاغره،پایین تنم خیلی بزرگه.به بالاتنم نمیخوره،بعدزایمان77شدم.الان نزدیک16کیلوکم کردم،ولی باز ...

منم پایین تنه تپلی دارم ولی شوهرم دوست داره من پشتم چربی داره و هرقدر ورزش میکنم همش رونام و ب ا س نم آب میشه البته پشتم خیلی بهتر شده ولی بازم هست

منم پایین تنه تپلی دارم ولی شوهرم دوست داره من پشتم چربی داره و هرقدر ورزش میکنم همش رونام و ب ا س ن ...

خداکنه منم آب بشن.متنفرم ازشون.

1267