2726
عنوان

من عاشق شدم،ب راهنماييتون نياز دارم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی پسرا بی وجدانن وقتی طرف برا ازدواج نمیخوای چرا فازعشق وعاشقی برمیداری. زندگی یه دخترم بهم میریزن احساساتشونابودمیکنن 

حال خوب یعنی💞خدا کنارته وتو دلگرمی به بودنش💞💜عاشقتم خدا 💜
2728

ببین من میخوام حقیقت رو بهت بگم ولی این دیگه بستگی به خودت داره چیکار میکنی. عشق مثل یه جاده لب کوهستانه. وقتی داری میری ازش لذت میبری. حس خییلی خوبی داره. دوست نداری هیچ جوره تموم شه چون حس میکنی اینجوری کاملتری. میگی اگه تمام دنیام خراب بشه من دست نمیکشم.حتی همین فکرم بهت لذت خاصی میده. ولی یه روزی میرسه که بابت تمام این لحظات احمقانه حسرت میخوری. همونی که تو ذهنت یه فرشته بود میگفتی بدیاشم دوست دارم دلش پاکه خیلی خوبه تبدیل میشه به منفورترین ادم زمین برات. چون تو عاشق اونی و نمیبینی خیلی چیزا رو. اون روزش که برسه روزی که میفهمی  و مطمئن میشی ذره ای براش اهمیت نداری ازش نفرت پیدا میکنی. از تجربه م دارم میگم بهت. هیچکس عاشقتر از من نبود. ولی زندگیم سر همین قضیه خراب شد همه چیم رفت همه چیییم. اونم ازدواج کرد خیلی راحت الانم داره زندگیش رو میکنه چند ماه دیگم بابا میشه. منم فقط براش یه خاطره کوتاه بودم که ممکنه سال تا سال یادم نیفته. درحالی که واقعا احساس میکردم عاشقمه. این جمله که میخوام بهت بگم راحت از کنارش رد نشو خواهشششش میکنم. عشق حماقت محض میاره و روزی عاقل میشی که دیگه خیلی دیره و چیزی برات نمونده. ما فقط یه بار زندگی میکنیم فرصت اشتباه نداریم باید از تجربه دیگران استفاده کنیم. کاری که من نکردم ولی تو بکن. و بدون که برای پسرها احساسات ذره ای معنا نداره نه که خوب و بد داشته باشن ساختار مغزی و آفرینششون اینجوریه یعنی ذاتا و طبیعتا توی خلقتشون هست و جدانشدنیه. پسرا روابط عاشقونه براشون فقط محض ارضای نیازهاشونه و هیچوقت حتی دختره هم براشون مهم نیست و نمیبیننش. ببخشید طولانی شد گفتم شاید بتونم زندگی یکی رو نجات بدم.

متاسفانه خودمو پيشش خراب كردم،ي جورايي عشق رو گدايي كردم،چيكار كنم گندمو جمعش كنم؟

دقيقا همينطوري ام،هيچ چيز بدش رو نميبينم،هيچي،ميگم كاش ققط باهاش ازدواج كنم!

قبلا هم نامزد داشت،چندماه،خيلي دوسش داشت،ولي نميدونم سر چي بود ك دختره نامزدي رو بهمش زد

خب بخاطر همونه زود فراموش میکنی من ۵ سال عشقو صبح تا شب پیش هم بودنو تو ی هفته فراموش کردم

تو هم دلتنگ ميشدي،همش گريه كني يا دلت بخواد مدام باهاش حرف بزني؟

تو هم دلتنگ ميشدي،همش گريه كني يا دلت بخواد مدام باهاش حرف بزني؟

خطمو تو ی لحظه شکوندم جاهایی ک بود نرفتم مسیر رفت و امدمو عوض کردم بعد شروع کردم ب خودم رسیدن میرفتم لباس میخریدم لوازم ارایش انقد ب خودم علاقه پیدا کردم ک ب کسی فک نکنم دلم تنگ میشد گریه ام میکردم ولی تا دلم میخاست باهاش حرف بزنم زنگ میزدم دوستم گاهی تا ۳   ۴ صبح باهاش حرف میزدم ک ب اون زنگ نزنم انقد از این و اون حرف میزدیم ک یادم میرفت   گاهی وسط خیابون میزدم زیر گریه میرفتم قدم میزدم میرفتم کافی شاپی جایی با خودم کنار میومدم ب خودم میومدم بعد دوباره ب زندگیم ادامه میدادم.بخای میشه 

خطمو تو ی لحظه شکوندم جاهایی ک بود نرفتم مسیر رفت و امدمو عوض کردم بعد شروع کردم ب خودم رسیدن میرفتم ...

ولي خيلي سخته!

من بيشتر فك ميكنم عادت كردم بهش!

ولي حس ميكنم بخواد ازدواج كنه دق ميكنم!

2706