2703
2553

يك سالي ميشه ك با پسرعموم دوستم،اولش احساسي بهش نداشتم ولي خب حرف ميزديم باهم،تازگيا فهميدم واقعا دوسش دارم،بهش گفتم گفت ك منو نميخواد،گفت از اول هم گفتم ك ازدواج نه😞ولي خب من دلم رفته دست خودم نبود ك،چيكار كنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

گلم از دل برود همانکه از دیده برفت رابطه دوستانتون قطع کن وسعی کن کمتر ببینیش وجاهایی بری ک اون هست وی کاری انجام بده که مشغول بشی وکمتربهش فک کنی تا بتونی فراموشش کنی چون اون خیلی واضح گفته که نمیخادت

بیخیالش شو از این لحظه به بعد بگو من نمیتونم با کسی که دوست دارمش همینجوری ارتباط داشته باشم میخوام برم دنبال زندگیم با کسی که دوسم داره تشکیل خانواده بدم 

هر کس بره دنبال زندگیش

به اونم بگو تا اینجا با من بودی از این به بعد راهمون جداست هر جور دوست داری زندگی کن 

ببین یه نصیحت اصلا احساسی برخورد نکن اون اگه دوستت داشته باشه وقتی بفهمه نمیتونه باهات باشه دست بکار میشه میاد خواستگاری

اگه هم دوستت نداشته بره بسلامت الکی زندگیتو هدر نده فراموشش کن

عشق کشکه    

اره باو

هی گفت دلمو  شکوندی

گفتم من عاشقت نیستم خودتم میدونی مابه هم نمیرسیم

ایقد پررو شده بود میخاس باهام ازجلو رابطه داشته باشه کثافت

منم گفتم برو پی کارت

2706