1265
1273

يك سالي ميشه ك با پسرعموم دوستم،اولش احساسي بهش نداشتم ولي خب حرف ميزديم باهم،تازگيا فهميدم واقعا دوسش دارم،بهش گفتم گفت ك منو نميخواد،گفت از اول هم گفتم ك ازدواج نه😞ولي خب من دلم رفته دست خودم نبود ك،چيكار كنم؟

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1279

بی اهمیت باش خودتو خراب نکن پیشش.

عشق رو با عادت اشتباه گرفتی شاید

متولد کوچه باغ های پاییز و بهاریم.همیشه از خدا میخوام بهترین ها را در بهترین موقعیتی ک خودش صلاح میدونه بهمون عطا کنه.مثل بچه ... 💏 💝
1320

گلم از دل برود همانکه از دیده برفت رابطه دوستانتون قطع کن وسعی کن کمتر ببینیش وجاهایی بری ک اون هست وی کاری انجام بده که مشغول بشی وکمتربهش فک کنی تا بتونی فراموشش کنی چون اون خیلی واضح گفته که نمیخادت

بیخیالش شو از این لحظه به بعد بگو من نمیتونم با کسی که دوست دارمش همینجوری ارتباط داشته باشم میخوام برم دنبال زندگیم با کسی که دوسم داره تشکیل خانواده بدم 

هر کس بره دنبال زندگیش

به اونم بگو تا اینجا با من بودی از این به بعد راهمون جداست هر جور دوست داری زندگی کن 

ببین یه نصیحت اصلا احساسی برخورد نکن اون اگه دوستت داشته باشه وقتی بفهمه نمیتونه باهات باشه دست بکار میشه میاد خواستگاری

اگه هم دوستت نداشته بره بسلامت الکی زندگیتو هدر نده فراموشش کن

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق کشکه    

اره باو

هی گفت دلمو  شکوندی

گفتم من عاشقت نیستم خودتم میدونی مابه هم نمیرسیم

ایقد پررو شده بود میخاس باهام ازجلو رابطه داشته باشه کثافت

منم گفتم برو پی کارت

1267

بعضی پسرا بی وجدانن وقتی طرف برا ازدواج نمیخوای چرا فازعشق وعاشقی برمیداری. زندگی یه دخترم بهم میریزن احساساتشونابودمیکنن 

حال خوب یعنی💞خدا کنارته وتو دلگرمی به بودنش💞💜عاشقتم خدا 💜
1290