2726
جدي  نوشته تو نت سقط مياره دوراز جون

من امروز وارد هفته 11 شدم. نمیدونستم بده دکتر گفت جعفری و گشنیز نخور. به نظر من هر چیزی کمش اشکال نداره. منم تو سبزی خوردن همیشه چند تا دونه میخورم. بابا آدم یبوست میگیره هیچ سبزی نخوره دیگه

عزیزم همه این چیزها که میگن سقط میاره مثلا زعفرون و ریحون و اینا اگه زیاد بخوری ضرر داره.حالا شما چند تا پر ریحون خوردی دیگه مثلا یه کیلو یه جا که نخوردی.منم تو سبزی خوردن می خوردم اتفاقی نمیفته.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بابا من كه بيچاره شدم هرچي ميخوام بخورم اول سرچ ميكنم بد نباشه   ديگه همه ميگن تو وسواسي ش ...

وااای چ سخت خدا بهت صبر بده ایشالله ب حق علی ب موقعش زایمان کنی

فکر نمیکردم بشه شد خداشکر خداشکر خداشکررر...#لیتو
2728
کی گفته ریحون بده من که تو 2تا حاملگی کلی سبزی از همه مدل خوردم

چميدونم والا همين اينترنت 

هرچي ميزنم يه بدي درمياره توش

من كه ويارم سخته هيچيييي نميتونم بخورم امروز يكم اشتها داشتم اونم حالم گرفته شد

زياده روي توي خوردن شايد ايجاد مشكل كنه، هرچيزي در حد اعتدالش براي بدن لازمه، من توي بارداريم همه چي خوردم حتي زعفرون، عفونت ادراري داشتم ي سره اب هويج ميخوردم، كلي سينما رفتم و ساعتهاي طولاني نشستم خدارو شكر پسرم صحيح و سالم بغلمه، استرس از همه چي بدتره سعي كن ازين لحظات لذت ببري كه يكبار بيشتر تكرار نميشه

نمیدونم بشینم از دسته امثال شما گریه کنم یا بخندم بابا به خدا به پیر به پیغمبر بارداری هم یه دوران طبیعیه مثل خیلی از دوران دیگه ی زندگی تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیوفته . شما باردارم نباشی زعفرون زیاد بخوری ضرر داره ریحون زیاد بخوری ضرر داره حتی ابم زیاد بخوری ضرر داره . هر چی سخت میگیرین این دوران شیرین براتون بد میگذره

بچه سالم که  تخمک و اسپرم درستی داشته باشه نمیافته مگه الکیه بچه ایی سقط که مشکل داره دور از ج ...

واقعا ... خداكنه همينطور باشه

راستي ترس شديد تو بارداري چي ديروز يهو خيلي ترسيدم دستام ميلرزيد از ديروز دل درد دارم به نظرتون خطرناك نيست 

شده براتون پيش بياد

2706