2737
2739
عنوان

صفراوي ها كمك

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر صفراوی یعنی گرمیجات و... به بدنش سازگار نیس؟؟؟اخه من خیلی لاغر شدم.چاقم نمیشم.خرما و موز و گرمیجات هم بهم نمیسازه.من صفراوی ام؟؟::

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
2731
2738
اره چون صفراوي ها گرمن و بايد سردي بخورن

من گرمی جات بهم نمیسازه مرتب چندین ماه متوالی عرق کاسنی و شاطره خوردم. لاغر بودم.و ی دوره رژیم گیاه خواری گرفتم.الان بدنم پر شده. عرق کاسنی که میخورم اشتهام زیاد میشه و وزنم اضافه شده.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/

من اگه موز یا سس یا ملون خربزه انبه ....بخورم از گلو درد و دردلثه ابسه دندون نمیتونم بخوابم

شدیدم لاغر شدم

یه سوال خواهشا هرکی میدونه جواب بده

من بدنم هم تیره تر شده و به زردی میزنه

قبلا اینطور نبودم هااا.دو سه سال این شکلی شدم.واسه چیه دلیلش و اینکه به صفرا ربط داره؟؟؟من کم خونی هم دارم

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
راستش عمه ام سنگ داشت یهودردگرفتش ولش نکردرفت عمل کرد.ولی من گفت تعدادزیاده معده دردمیشم میگن سنگ شک ...

شما کدوم شهر ودکتر بهتوک گفت سنگ شکن کنین؟؟؟منم که هم دکتر میبینه میگه برو عمل کن دوماه پیش علایم شدید داشتم ولی الان هیچ علایمی ندارم.نظر دکتر هستش که سنگ شکن کنین؟؟؟یا اطرافیانتون میگن؟؟؟

2706