2733
2734
عنوان

دوست و رفیق صمیمی دارید

235 بازدید | 21 پست

من دوست معمولی زیاد دارم بخاطر شغلم ...اما رفیق صمیمی ندارم   یعنی اینا تا یاد شون نکنم یادی ازم نمیکنند ......دلم میخواست یه رفیق پایه داشتم شاخهای اینستا چطوری همیشه مهمونی یا با رفیقشان توی دور دور؟ .........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه من حوصله دوست بازی ندارم،جاییم بخوام برم ترجیح میدم با شوهر و دخترم برم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738

کجایی دقیقا

کجاااایی

منم دقیقا دنبال همینحور چیزی ام ولی نیس،دوست خوب کم پیدامیشه مثلا کسی ک بتونی بهش اعتماد کنی و مطمئن باشی لیاقت اعتمادتوداره و خیانت نکنه ولی خییییلی کمه

من خودم دوست صمیمی بیشتردوستام ولی خودم ی دوست صمیمی ندارم جرعت اینکه حرف دلمو باهاشون درمیون بزارم ندارم 

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤

من یکی داشتم ک شده خواهر شوهرم با این فرق ک الان خیلی باهام سنگینه و خودش رو میگیره 😁😁😁البته با مامانای همکلاسی های دخترم پنج نفریم ک سه ساله باهمیم،،، بیرون میریم و خیلی صمیمی شدیم

2706