2726
عنوان

با 2میلیون چه گوشی میشه خرید؟؟؟

135 بازدید | 22 پست

سلام 

یکم راهنماییم کنید(البته معلوم نیست فعلا بتونم بخرم یانه) 

مارکش تا حدودی واسم مهمه ولی بیشتر کارایی گوشی اندروید بالا اینا مهم تره 

یه گوشی خوب تو این حدودا معرفی کنید 😉 

به نظرتون دست دو اپل خوبه ک مارکشو اینا بالاست و خیلی کار نکرده ؟؟

سامسونگ j۵ فکر کنم بتونین بخرین یا مدلهای پایین تر کیفیت و کارایشونم خیلی خوبه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

آیفون باید پولت بیشتر باشه

با این پول دست دوم هوآوی.. سامسونگ.. شیائومی و الجی خوب میتونی بخری

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شیائومی گوشیاش خیلی خوبه قیمتاشونم نسبت به گوشیای دیگه و کاراییشون پایینه تو ترپ نگاه کن قیمتارو مقایسه کن و مشخصاتشونو ببین بعد یکی مناسب پولت انتخاب کن 

دست دو نخری بهتره چون هرچی باشه اونا دست یکی دیگه بیشتر عمرشونو کردن

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
دیگ اینطورم نیست 2تومن دست اول هواوی و سامسونگ خوب هست

هووای من خودم قدیمی ترش دارم. الان 5 ساله ی بار فقط سال قبل هادرش عوض شد.خوبه راضی بودم تو فکر تعویضم. برادرم هواوی تازگیا خریده 2/5. راضی هست ازش.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/
دیگ اینطورم نیست 2تومن دست اول هواوی و سامسونگ خوب هست

خب شما که اطلاعاتت بیشتر از ماست چرا سوال میپرسی عزیزم

بجز اون بستگی داره که خوب از نظرت چی باشه

من گوشیمو 2800 خریدم بخوام بفروشم 2300 400 میخرن چون نو و مدل بالا هست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

خواهر سامسونگ دو سال پیش خرید. الان پیکسل هاش مشکل داره و میگه زیاد هنگ میکنه.اما هووای هر چی دیدم بالای سه سال مشکلی نداشتن. من گوشیم دست بچم همش کوبیده اینور اونور.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/
گوشیه مامانمه از 2تومن خیلی کمتره 1200،300 الان  خدایی 5j خیلی پایینه 😭

J5 مدل جدیداش گرونتر و خوش دست تره و پشت پلمپه میتونی j7 بگیری ولی خوش دست نیست دیگه عزیزم با ۲ تومن گوشی خیلی خوب نمیشه گرفت سامسونگ مدل A خیلی خوبه ولی اونا گرونتره

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

من نوکیا 3خریدم ۱۶۰۰ خوبه کارراه اندازه

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2706