1147
1273
عنوان

با 2میلیون چه گوشی میشه خرید؟؟؟

129 بازدید | 22 پست

سلام 

یکم راهنماییم کنید(البته معلوم نیست فعلا بتونم بخرم یانه) 

مارکش تا حدودی واسم مهمه ولی بیشتر کارایی گوشی اندروید بالا اینا مهم تره 

یه گوشی خوب تو این حدودا معرفی کنید 😉 

به نظرتون دست دو اپل خوبه ک مارکشو اینا بالاست و خیلی کار نکرده ؟؟

حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

سامسونگ j۵ فکر کنم بتونین بخرین یا مدلهای پایین تر کیفیت و کارایشونم خیلی خوبه

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

سامسونگ j۵ فکر کنم بتونین بخرین یا مدلهای پایین تر کیفیت و کارایشونم خیلی خوبه

گوشیه مامانمه از 2تومن خیلی کمتره 1200،300 الان 

خدایی 5j خیلی پایینه 😭

حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
1291

شیائومی گوشیاش خیلی خوبه قیمتاشونم نسبت به گوشیای دیگه و کاراییشون پایینه تو ترپ نگاه کن قیمتارو مقایسه کن و مشخصاتشونو ببین بعد یکی مناسب پولت انتخاب کن 

دست دو نخری بهتره چون هرچی باشه اونا دست یکی دیگه بیشتر عمرشونو کردن

خــــستــــه کننده میشـــــه برات همـــه چیز وقتی...! روحــــت با جـســمت اختلاف سنی داشته باشــــه .... 😔
آیفون باید پولت بیشتر باشه با این پول دست دوم هوآوی.. سامسونگ.. شیائومی و الجی خوب میتونی بخری

دیگ اینطورم نیست 2تومن دست اول هواوی و سامسونگ خوب هست

هووای من خودم قدیمی ترش دارم. الان 5 ساله ی بار فقط سال قبل هادرش عوض شد.خوبه راضی بودم تو فکر تعویضم. برادرم هواوی تازگیا خریده 2/5. راضی هست ازش.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/

خب شما که اطلاعاتت بیشتر از ماست چرا سوال میپرسی عزیزم

بجز اون بستگی داره که خوب از نظرت چی باشه

من گوشیمو 2800 خریدم بخوام بفروشم 2300 400 میخرن چون نو و مدل بالا هست

1274

خواهر سامسونگ دو سال پیش خرید. الان پیکسل هاش مشکل داره و میگه زیاد هنگ میکنه.اما هووای هر چی دیدم بالای سه سال مشکلی نداشتن. من گوشیم دست بچم همش کوبیده اینور اونور.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/
گوشیه مامانمه از 2تومن خیلی کمتره 1200،300 الان  خدایی 5j خیلی پایینه 😭

J5 مدل جدیداش گرونتر و خوش دست تره و پشت پلمپه میتونی j7 بگیری ولی خوش دست نیست دیگه عزیزم با ۲ تومن گوشی خیلی خوب نمیشه گرفت سامسونگ مدل A خیلی خوبه ولی اونا گرونتره

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 

من نوکیا 3خریدم ۱۶۰۰ خوبه کارراه اندازه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   
1308
خب شما که اطلاعاتت بیشتر از ماست چرا سوال میپرسی عزیزم بجز اون بستگی داره که خوب از نظرت چی باشه م ...

از حرفم ناراحت نشو من .مامانم 2سال پیش j5 خرید 700،800 بعد تو گرونیا رف پرسید 1200 شده بود 

من کارهای خاصم با لب تاپه ک خدا رو شکر چیز خوبی خریدم ولی موبایل همین ک اپ های مختلف نصب کنه و اخرین بروز رسانی تل و اینستا و.. اینا رو هم دان و نصب کنه کافیه دیگ امممممم اهان سیم کارت 4G بخونه چن وقته دیگ هم ک قراره از 5G رونمایی شه 

ى موضوع دیگ هر چقدرم حافظش پرشه هنگ نکنه دوربینش هم معمولی باشه چون خیلی با دوربین گوشی کار ندارم

من ی ماه پیش گوشی سامسونگ j4 2018  خریدم ۲۱۰۰ گوشیه خوبیه

خیلی گرون تر از قیمتش خریدی 

هووای من خودم قدیمی ترش دارم. الان 5 ساله ی بار فقط سال قبل هادرش عوض شد.خوبه راضی بودم تو فکر تعویض ...

وای دقیقااااا

هواوی عالیههه 

من سال94 خریدم هنوز ک هنوزه عالیه ازش راضیم خدا هم راضی باشه 😂😂😂😂 فقط مشکلش این ى سری از برنامه ها رو نسخه جدید نصب نمیکنع 

1280