2726
عنوان

جای من بودین چکار میکردین خانمای منطقی و آگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 54 پست

من تجربه ندارم ونمیدونم چی میشه اگه حامله بشم ولی الان فک میکنم دوس دارم طبیعی زایمان کنم..شاید ب موقع خودش نظرم عوض بشه

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم نهایت بتونه سه چار روز مرخصی بگیره اونم نهایت چون واقعا کسی جاش نیست بقیه روزا از صبح میره تا ...

پس بعد ۱۰ روز پرستار بگیر چون تجربه اولته خودت راحتری البته هستن کسایی که خودشون تنها کاراشونا کردن 

2728

همسرمم میگه یه هفته بعد عمل میتونی سرپا شی بقیه میترسوننم

وگرنه همسرم اعتقاد داره همون روز عمل مریض باید بلند شه و کارلشو بکنه

خواهرام همه طبیعی بودن میگن چیزی نیست که راحته

من میترسم

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
همین قدر برات بگم که من سزارینی از فردای زایمانم بلند شدم و کارای بچه رو تا حد معقولی تونستم انجام ب ...

عزیزم طبیعی هم بستگی داره  ،من سر اولیم اونقدر ماما خوب بخیه زد که اصلا بخیه هام با اینکه زیاد بود اذیتم نکرد  خیلی هم خوش زخمم زود خوب شدن ،سر دومی هم کلاس بارداری رفتم و ورزشایی که گفتن رو انجام دارم اصلا بخیه نخوردم ،یعنی بعد زایمان انگار نه انگار زایمان کردم ،نوزده روز بعدش که رفتم کلاس ورزش های بعد بارداری و اموزش شیردهی ، ماما باور نمیکرد تازه زا باشم ،  قشنگ مثل قبل بارداریم شده بودم هم شکمم تخت تخت بود هم کاملا خوب شده بودم

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

مگان مارکل و فکر میکنم درسته اون از اول بدنش و اماده کرده برا زایمان طبیعی و امکانات زیادی داشته و دولا و از این حرفا ولی احتمالا اونم درد کشیده دیگه 

پس چرا من نتونم😭

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
عزیزم طبیعی هم بستگی داره  ،من سر اولیم اونقدر ماما خوب بخیه زد که اصلا بخیه هام با اینکه زیاد ...

خدا رو شکر چقدر خوب کاش منم میتونستم

همسرمم میگه یه هفته بعد عمل میتونی سرپا شی بقیه میترسوننم وگرنه همسرم اعتقاد داره همون روز عمل مریض ...

از سز نترس زیاد

اگه استراحت کنی خیلی خوبه 

ولی اگه تنها باشی مجبور شی بلند شی هم اصلا نگران نباش میتونی

من حتی توی بیمارستان هم تنها بودم خودم با شکم پاره بلند شدم بچمو رسیدگی کردم 

عزیزم  منم بچه اولم هیچکس نبود بیاد پیشم بمونه  زایمان طبیعی داشتم از بیمارستان که مرخص شد ...

ماشاالله به شما عزیزم عالی بودی که خیلی خوشم میاد از افراد قوی و مستقل

مگان مارکل و فکر میکنم درسته اون از اول بدنش و اماده کرده برا زایمان طبیعی و امکانات زیادی داشته و د ...

ماه چندمی گلم ؟اناناس زیاد بخور باعت میشه دهانه ی رحمت خاصیت ارتجاعی پیدا کنه و خوش زخم بشی واسه من معجزه کرد ،تو کلاس میگفتن ماه هشتم به بعد خیلی خوبه خوردنش

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
از سز نترس زیاد اگه استراحت کنی خیلی خوبه  ولی اگه تنها باشی مجبور شی بلند شی هم اصلا نگران ن ...

واقعا بعدشم تنها بودی تو خونه؟ 

من برا کار خونه مشکل ندارم یکیو میارم خدمه چیزی

عذا هم مشکل ندارم

فقط میمونه به بچه برسم که نمیدونم میتونم یا نه

2706