2410
2553
عنوان

داستان های مادرشوهر😂😂

698 بازدید | 58 پست

ضرب المثل یک بام و دوهوا تو رفتارای مادرشوهر من خلاصه شده

اصلا همه رفتاراش یطورایی رو مخه

کلا بین دختراش و پسرش فرق میذاره نمیدونم چجوریاس میگن مادر پسرشو بیشتر دوست داره ولی واس ما ک برعکسه

مادرشوهرم چون طبقه بالای ما زندگی میکنن کلا مارو دعوت نمیکنه گاهی وقتا خودمون میریم سر میزنیم اما همیشه دختراشو شام و ناهار مهمون میکنه

حتی اگه اونام بخوان بیان سر بزنن میگه بیایید شام😓

خلاصه امروز یه کار اداری واسه شوهرم پیش اومد ک ب من گف باهم بریم من نمیخواستم برم گفتم تو برو وقت ناهار خسته برمیگردی من غذا درست کنم گف نه باهم بریم فوقش ب مامانم میگم ناهار درست کنه میریم اونجا , رفتیم بهش بگیم ک بعد بریم ب کارمون برسیم ب خلاف انتظار گفت غذا دارم امروز نمیخوام ناهار درست کنم😒😒

شوهرمم ناراحت شد گف دخترات نیسیم ک بخاطرشون ناهار درست کنی بعدم بهم گف بریم ,قرار شد بعد تموم شدن کارمون بریم بیرون غذا بخوریم ک زنگ زد ب شوهرم و گف ناراحت نشو بیایید ناهار ولی با یه لحن خاصی😓

خواستم مخالفت کنم ولی بخاطر شوهرم چیزی نگفتم

بنظر شما باید با این زن چ کرررررد؟😏

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مادرشوهر من برعکس پسر دوسته شوهرمو خیلی دوست داره ودیوانم کرده یجورایی😐

در هر صورت ادمو دیوانه میکنن😂😂😂

برای مادر شدنم صلوات بفرسید❤🙏🏻                                           انشاءالله همه ی چشم انتظارا به زودی طعم مادرشدن رو بچشند خدا انشاءالله همه ی نی نی هارو سالم بزاره تو بغل مامانشون😍 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم     
مادرشوهر من برعکس پسر دوسته شوهرمو خیلی دوست داره ودیوانم کرده یجورایی😐

مث مادر شوهر من

دخالتاشون اینجوری خیلی بیشتره

مثلا تو قضیه بچه دار شدنمون سرویسمون کردن

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
2714

بی خیال محتاج محبت اونا نیستیم خداروشکر.همسرم دوست نداره وقتی برادراش اونجان بریم.مادرشوهرم هم میدونه ولی هیچوقت مارو تنها دعوت نمیکنه وقتی جاری هام باشن مارو هم میگن.ما هم نمیریم .تازه اگه چی بشه بگن شب بیاین اینجا هیچوقت غذا درست نمیکنن همیشه غذای ظهرشون رو میارن برامون😁😁😁😁

**اللهم عجل لولیک الفرج**

دختر رو به خاطر داماد بیشتر عزت میکنن دستشون زیر سنگ داماده باید هواشو داشته باشن 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
شاید دخترا هم میرسن بهش.

هیچکس ب اندازه ما بهش نمیرسه حتی پول بهش میدیم , خرج سیسمونی خواهر کوچیکشو شوهرم داد با اینکه وظیفش نبود اخه پدرشوهرم نزدیک سه تومن درامد داره

بابا برو خدا رو شکر کن، همون هفته ای یکی دو بار برو سر بزن، مادرشوهر من ۲۴ ساعته زنگ میزنه ناهار بیاین بالا، شام بیاین بالا، هر مهمونی داره، توجه کن هر مهمونی، زنگ میزنه ما بریم بالا. مثلاً یکی از اقوامشون یه آقای نزدیک ۹۰ ساله است، گاهی تنهایی میاد با پدرشوهرم تخته نرد بازی میکنه، حتی اونم میاد زنگ میزنه بیاین بالا، آخه من با یه مرد ۹۰ ساله چه سنخیتی دارم؟ 🤔🤔🤔

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
مث مادر شوهر من دخالتاشون اینجوری خیلی بیشتره مثلا تو قضیه بچه دار شدنمون سرویسمون کردن

من مادرشوهرم هرروز زنگ میزنه میگه بچه نداری حامله نیستی😂😂😂خواهر شوهرم میگه بسه دیگه بچه بیارید....دیگه گوشیمو ازدسترس خارج کردم 😐

هیچکس ب اندازه ما بهش نمیرسه حتی پول بهش میدیم , خرج سیسمونی خواهر کوچیکشو شوهرم داد با اینکه وظیفش ...

ماله ما که هر چی دارن و ندارن فدای دختر و وشون کردن به ما میرسن میگن وظیفه نداریم. منکه ازشون راضی نیستیم خدا لعنتشون کنه تا عمر دارم ازشون نمیگذرم

دخترم تمام زندگی من
2706