1265
1273
عنوان

داستان های مادرشوهر😂😂

669 بازدید | 58 پست

ضرب المثل یک بام و دوهوا تو رفتارای مادرشوهر من خلاصه شده

اصلا همه رفتاراش یطورایی رو مخه

کلا بین دختراش و پسرش فرق میذاره نمیدونم چجوریاس میگن مادر پسرشو بیشتر دوست داره ولی واس ما ک برعکسه

مادرشوهرم چون طبقه بالای ما زندگی میکنن کلا مارو دعوت نمیکنه گاهی وقتا خودمون میریم سر میزنیم اما همیشه دختراشو شام و ناهار مهمون میکنه

حتی اگه اونام بخوان بیان سر بزنن میگه بیایید شام😓

خلاصه امروز یه کار اداری واسه شوهرم پیش اومد ک ب من گف باهم بریم من نمیخواستم برم گفتم تو برو وقت ناهار خسته برمیگردی من غذا درست کنم گف نه باهم بریم فوقش ب مامانم میگم ناهار درست کنه میریم اونجا , رفتیم بهش بگیم ک بعد بریم ب کارمون برسیم ب خلاف انتظار گفت غذا دارم امروز نمیخوام ناهار درست کنم😒😒

شوهرمم ناراحت شد گف دخترات نیسیم ک بخاطرشون ناهار درست کنی بعدم بهم گف بریم ,قرار شد بعد تموم شدن کارمون بریم بیرون غذا بخوریم ک زنگ زد ب شوهرم و گف ناراحت نشو بیایید ناهار ولی با یه لحن خاصی😓

خواستم مخالفت کنم ولی بخاطر شوهرم چیزی نگفتم

بنظر شما باید با این زن چ کرررررد؟😏

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291
مادرشوهر من برعکس پسر دوسته شوهرمو خیلی دوست داره ودیوانم کرده یجورایی😐

مث مادر شوهر من

دخالتاشون اینجوری خیلی بیشتره

مثلا تو قضیه بچه دار شدنمون سرویسمون کردن

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘

بی خیال محتاج محبت اونا نیستیم خداروشکر.همسرم دوست نداره وقتی برادراش اونجان بریم.مادرشوهرم هم میدونه ولی هیچوقت مارو تنها دعوت نمیکنه وقتی جاری هام باشن مارو هم میگن.ما هم نمیریم .تازه اگه چی بشه بگن شب بیاین اینجا هیچوقت غذا درست نمیکنن همیشه غذای ظهرشون رو میارن برامون😁😁😁😁

**اللهم عجل لولیک الفرج**
1320

دختر رو به خاطر داماد بیشتر عزت میکنن دستشون زیر سنگ داماده باید هواشو داشته باشن 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
شاید دخترا هم میرسن بهش.

هیچکس ب اندازه ما بهش نمیرسه حتی پول بهش میدیم , خرج سیسمونی خواهر کوچیکشو شوهرم داد با اینکه وظیفش نبود اخه پدرشوهرم نزدیک سه تومن درامد داره

بابا برو خدا رو شکر کن، همون هفته ای یکی دو بار برو سر بزن، مادرشوهر من ۲۴ ساعته زنگ میزنه ناهار بیاین بالا، شام بیاین بالا، هر مهمونی داره، توجه کن هر مهمونی، زنگ میزنه ما بریم بالا. مثلاً یکی از اقوامشون یه آقای نزدیک ۹۰ ساله است، گاهی تنهایی میاد با پدرشوهرم تخته نرد بازی میکنه، حتی اونم میاد زنگ میزنه بیاین بالا، آخه من با یه مرد ۹۰ ساله چه سنخیتی دارم؟ 🤔🤔🤔

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری
مث مادر شوهر من دخالتاشون اینجوری خیلی بیشتره مثلا تو قضیه بچه دار شدنمون سرویسمون کردن

من مادرشوهرم هرروز زنگ میزنه میگه بچه نداری حامله نیستی😂😂😂خواهر شوهرم میگه بسه دیگه بچه بیارید....دیگه گوشیمو ازدسترس خارج کردم 😐

هیچکس ب اندازه ما بهش نمیرسه حتی پول بهش میدیم , خرج سیسمونی خواهر کوچیکشو شوهرم داد با اینکه وظیفش ...

ماله ما که هر چی دارن و ندارن فدای دختر و وشون کردن به ما میرسن میگن وظیفه نداریم. منکه ازشون راضی نیستیم خدا لعنتشون کنه تا عمر دارم ازشون نمیگذرم

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288

باز خوبه واسه شماها یه غذا درست میکنن واسه منکه تاحالا نشده یه بارم غذا درست کنه کلا میشینه من غذا درست کنم بیارم بشورم ببرم انقد تبله متنفرم از کاراش

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
دختر رو به خاطر داماد بیشتر عزت میکنن دستشون زیر سنگ داماده باید هواشو داشته باشن 

شوهرم از این ناراحته ک ما بیشتر بهشون احترام میزاریم و بهشون میرسیم ولی هوای اونارو بیشتر داره , ب ما ارزش قائل نیستن

منم بودم واست درست نمیکردم،

میگی پیششون زندگی میکنی اونوقت فقط گاهی میری سر میزنی و خودت رو میگیری،بعد انتظار داری دعوتت هم بکنه؟خب خودت فاصله میندازی،

میشه دعا کنید مشکلم حل بشه؟خدا واستون خیر بخواد
بابا برو خدا رو شکر کن، همون هفته ای یکی دو بار برو سر بزن، مادرشوهر من ۲۴ ساعته زنگ میزنه ناهار بیا ...

میگم ک مادرشوهر کلا یه موجودیه ک در هر شرایطی رو مخه

1290