2410
2553
عنوان

مادرشوهرتون بیاد شب بمونه خونتون چه حسی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اینجوری دلخوری درست کردی اونم مثل مادرخودت.دو روز میومدم میرفت دیگه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من ۲سال کنار خونه مادرشوهر بودم وشوهرم ده شب ده شب میرفت ماموریت ولی یکبار خانواده شوهرم در خونمو نزدن که بگن اصلا از تنهایی میترسی یانه بارون میاد رعدو برق میزنه نترسی یا اینکه یه دونه نون بخرن یه بار بیارن در خونه من یا اینکه بگن بیا بریم بازار درحالی که هرروز با دخترش بازار بودن

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2456
شرایط منو نمیدونین آخه عزیزم یه بچه فوق العاده شیطون دارم تو سینه لجبازی میکنه و آدمارو کتک می زنه م ...

ب پسرت بگو برو گازش بگیر چنگش بزن😁😁

اینجوری دیگ نمیاد😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
حالا بیاد بخوابه دلش میسوزه چی میشه مامان خودتم بود همینکارو میکردی

واقعا گاهی ادم راحتی میخواد به شخصه ترجیح میدم همسرم شب کاری داره و نیستش تنها باشم و کارای خودم رو انجام بدم لم بدم جلو تلویزیون فارغ از غذا پختن و اینا کتابم رو ببینم یا فیلم مورد علاقه ام ولی مادرشوهر میاد نمیشه باید فکر ناهار بود باز شام بود باز حتی وقتی مادرخودت میاد

2714
وا :/ چطو واس تو زشت نیس واس دخترش زشته😐

ای خواهر تو خانواده اینا همه چی برای دخترشونه

الان خیلی مدته همسرم با خواهرش قطع کرده میگه دیگع تحمل این همه فرق گزاشتنو ندارم

فکر کن از شهرساان میاد برای دخترش کلی خوردنی میاره میزاره یخچال من تا براش ببره برای پسرش هیچی نمیاره

چیزی هم که میاره ی نوع شیرینیه که شوهرم خیلی دوست داره

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
فکر کنم با عروسش احساس راحتی بیشتری میکنه ....واز لحاظ تمیز بودن کار عروسشو قبول داره که روی تختش می ...

نه اتفاقا سایه منو  با تیر میزنه و ازم متنفره 

فقط میخواد من پیش شوهرم نخوابم

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
من ۲سال کنار خونه مادرشوهر بودم وشوهرم ده شب ده شب میرفت ماموریت ولی یکبار خانواده شوهرم در خونمو نز ...

منم تقریبا نزدیکم چند شب پیش تو شب کاری همسرم دزد اومد مادرشوهر بعدش یه زنگم نزد بعد همسرم پریروز گله کرد گفت اره گفتم زنگ نزنیم پیش رو بگیریم انگار من کار اشتباهی کردم

میدونم سیستم مادرشوهرت چجوریه از در دوستی وارد میشه قیافه نگران بودن میگیره هر کاری هم غیر مستقیم ان ...

اخخخشششششس یکی بود منو درک کنه اره بخدا انقد قیافش مهربونه و با محبته هرکی میبینه میگه چه مادرشوهر خوبی داری خوشبحالت ولی کلا من خودم یکی ازش نفرت ندارم اما واقعا رو مخمه کاراش انگار بچه ی کلاس اوله اصلا انگار نه انگار خونه عروسه میاد کشورو با زمیکنه لباسامو میگوشه شب میگه تشک پر واسم بنداز یه حرکتی که میکنه خیلی رو اعصابمه با خودش ملحفه و بالشت میاره میگه مال خودم نباشه خوابم نمی‌بره انگاری مال من شپش داره

2706