2726
عنوان

مادرشوهرتون بیاد شب بمونه خونتون چه حسی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 82 پست
میاد اینجا همش رو اعصابمه کارایی میکنه که پدرشورهم ازش بیزاره از رو خیلی محبت میکنه ولی با عمل آدمو ...

مادر شوهر من میاد یه شب میمونه و فردا عصریش میره، مشکلی ندارم، البته نه وقتی ک شوهرم نیست، شوهرم نباشه من ترجیح میدم پیش مادر خودم باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابا چرا دعوا راه انداختی؟؟با زبون خوش میگفتی

والا من با زبون خوشم یه چی در مورد مادرشوهرم بگم شوهرم جبهه میگیره،چه برسه دعوا کنم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
حالا بیاد بخوابه دلش میسوزه چی میشه مامان خودتم بود همینکارو میکردی

شرایط منو نمیدونین آخه عزیزم یه بچه فوق العاده شیطون دارم تو سینه لجبازی میکنه و آدمارو کتک می زنه منم دوس دارم تنها باشم بخاطر این موضوع که نگن گیرت بی ادبه اونم میاد پسرم چنگش میزنه بعدش به من میگه چرا گستر اینجوریه خب بابا جون نیا که گرمم اذیتت نکنه 

ده بار محترمانه بهش گفتم ما تنها بابام راحتیم شما زحمت نکش بابا و برادرشوهر مردمو تنها نزار گناه دار ...

باید در عمل هم نشان میدادی 

مثلا تا میخواست بیاد میگفتی دارم میرم خونه مادرم خواهرم 

نیستم کار دارم 

خلاصه نشانش میدادی

الان درسته شاید دلخوری پیش بیاد ولی راحت شدی دیگه 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

شوهرت نباید از طرف شما ب مامانش میگفت

برو خونه مامانت ی دو روز تا نیاد

بگو خیالت راحت دلتنگ نمیشم نیا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دقیقا 12 بار بهش گفتم میگه نه نمیشه باید بیام وقتی حالیش نشد اینجوری بهش فهموندم

خدا صبرت بده، عجب ول نکنیه 😳😳

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
والا میاد رو تخت منم میخوابه میگه پام درد میکنه ولی خونه دخترش رو مبل میخوابه میگه زشته رو تخت زن و ...

وا :/ چطو واس تو زشت نیس واس دخترش زشته😐

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
دقیقا 12 بار بهش گفتم میگه نه نمیشه باید بیام وقتی حالیش نشد اینجوری بهش فهموندم

میدونم سیستم مادرشوهرت چجوریه از در دوستی وارد میشه قیافه نگران بودن میگیره هر کاری هم غیر مستقیم انجام بدی چون خودشو زده ب خواب نمیشه بیدارش کرد فقط باید مستقیم و البته محترمانه بگی.البته من مستقیم و محترمانه هم ب مادرشوهرم گفتم یه مدت بی خیال شد ولی دوباره شروع کرد آخر مجبور شدم مستقیم و رک بدون خجالت بگم.البته مشکل من چیز دیگه بود

2706