1472
1459
عنوان

مادرشوهرتون بیاد شب بمونه خونتون چه حسی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 82 پست

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

۲ شبه

بخدا بده مادر پسرو به جون هم میندازین

خودتونم از چششون میفتین

دنیا که به آخر نمیرسه، ایشون از دلسوزی اینکارو میکنه خبر از دل شما که نداره

☆☆خوف ناک ترین نوع بشر، کسی هست که ؛فهمش کم و اعتقادش زیاد است.☆☆

خودت راحت بهش میگفتی، احساس دلتنگی و تنهایی نمیکنم، خیلی راحتم، مرسی که به فکر من هستین ولی خودتونو تو زحمت نندازین

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری
1473
وقتی سختته که بیاد نه زشت نبود  ولی خوب بهتر بود با زبان خوش میگفتی نمیزاشتی به اینجا کشیده بش ...

ده بار محترمانه بهش گفتم ما تنها بابام راحتیم شما زحمت نکش بابا و برادرشوهر مردمو تنها نزار گناه دارن هی حرفو گشت گوش میندازه کار خودشو میکنه

خودت راحت بهش میگفتی، احساس دلتنگی و تنهایی نمیکنم، خیلی راحتم، مرسی که به فکر من هستین ولی خودتونو ...

دقیقا 12 بار بهش گفتم میگه نه نمیشه باید بیام وقتی حالیش نشد اینجوری بهش فهموندم

1449
میاد اینجا همش رو اعصابمه کارایی میکنه که پدرشورهم ازش بیزاره از رو خیلی محبت میکنه ولی با عمل آدمو ...

مادر شوهر من میاد یه شب میمونه و فردا عصریش میره، مشکلی ندارم، البته نه وقتی ک شوهرم نیست، شوهرم نباشه من ترجیح میدم پیش مادر خودم باشم

دیوونه میشم , مادرشوهر من خیلی از اینکارا میکرد ولی الان پاش بریده شد شبا نمیمونه

بهش گفتین؟ 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

بابا چرا دعوا راه انداختی؟؟با زبون خوش میگفتی

والا من با زبون خوشم یه چی در مورد مادرشوهرم بگم شوهرم جبهه میگیره،چه برسه دعوا کنم

آقا ریپلای کن،ریپلای دوست دارم،چیه همش لایک میکنین؟؟میدونین چن روزه ریپلایم نکردین؟؟اعلاناتمو باز میکنم همش لایک لایک😒لایک نکن ریپلای کن،ریپلای دوست دارم
1476
حالا بیاد بخوابه دلش میسوزه چی میشه مامان خودتم بود همینکارو میکردی

شرایط منو نمیدونین آخه عزیزم یه بچه فوق العاده شیطون دارم تو سینه لجبازی میکنه و آدمارو کتک می زنه منم دوس دارم تنها باشم بخاطر این موضوع که نگن گیرت بی ادبه اونم میاد پسرم چنگش میزنه بعدش به من میگه چرا گستر اینجوریه خب بابا جون نیا که گرمم اذیتت نکنه 

ده بار محترمانه بهش گفتم ما تنها بابام راحتیم شما زحمت نکش بابا و برادرشوهر مردمو تنها نزار گناه دار ...

باید در عمل هم نشان میدادی 

مثلا تا میخواست بیاد میگفتی دارم میرم خونه مادرم خواهرم 

نیستم کار دارم 

خلاصه نشانش میدادی

الان درسته شاید دلخوری پیش بیاد ولی راحت شدی دیگه 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
1450