1619
1605
عنوان

مادرشوهرتون بیاد شب بمونه خونتون چه حسی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 82 پست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

۲ شبه

بخدا بده مادر پسرو به جون هم میندازین

خودتونم از چششون میفتین

دنیا که به آخر نمیرسه، ایشون از دلسوزی اینکارو میکنه خبر از دل شما که نداره

☆☆خوف ناک ترین نوع بشر، کسی هست که ؛فهمش کم و اعتقادش زیاد است.☆☆

خودت راحت بهش میگفتی، احساس دلتنگی و تنهایی نمیکنم، خیلی راحتم، مرسی که به فکر من هستین ولی خودتونو تو زحمت نندازین

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
1613
وقتی سختته که بیاد نه زشت نبود  ولی خوب بهتر بود با زبان خوش میگفتی نمیزاشتی به اینجا کشیده بش ...

ده بار محترمانه بهش گفتم ما تنها بابام راحتیم شما زحمت نکش بابا و برادرشوهر مردمو تنها نزار گناه دارن هی حرفو گشت گوش میندازه کار خودشو میکنه

خودت راحت بهش میگفتی، احساس دلتنگی و تنهایی نمیکنم، خیلی راحتم، مرسی که به فکر من هستین ولی خودتونو ...

دقیقا 12 بار بهش گفتم میگه نه نمیشه باید بیام وقتی حالیش نشد اینجوری بهش فهموندم

8
میاد اینجا همش رو اعصابمه کارایی میکنه که پدرشورهم ازش بیزاره از رو خیلی محبت میکنه ولی با عمل آدمو ...

مادر شوهر من میاد یه شب میمونه و فردا عصریش میره، مشکلی ندارم، البته نه وقتی ک شوهرم نیست، شوهرم نباشه من ترجیح میدم پیش مادر خودم باشم

بابا چرا دعوا راه انداختی؟؟با زبون خوش میگفتی

والا من با زبون خوشم یه چی در مورد مادرشوهرم بگم شوهرم جبهه میگیره،چه برسه دعوا کنم

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم
1432
حالا بیاد بخوابه دلش میسوزه چی میشه مامان خودتم بود همینکارو میکردی

شرایط منو نمیدونین آخه عزیزم یه بچه فوق العاده شیطون دارم تو سینه لجبازی میکنه و آدمارو کتک می زنه منم دوس دارم تنها باشم بخاطر این موضوع که نگن گیرت بی ادبه اونم میاد پسرم چنگش میزنه بعدش به من میگه چرا گستر اینجوریه خب بابا جون نیا که گرمم اذیتت نکنه 

ده بار محترمانه بهش گفتم ما تنها بابام راحتیم شما زحمت نکش بابا و برادرشوهر مردمو تنها نزار گناه دار ...

باید در عمل هم نشان میدادی 

مثلا تا میخواست بیاد میگفتی دارم میرم خونه مادرم خواهرم 

نیستم کار دارم 

خلاصه نشانش میدادی

الان درسته شاید دلخوری پیش بیاد ولی راحت شدی دیگه 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

شوهرت نباید از طرف شما ب مامانش میگفت

برو خونه مامانت ی دو روز تا نیاد

بگو خیالت راحت دلتنگ نمیشم نیا

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد
1639